25/10

Зустріч з Дмитром Чекалкиним

25 жовтня о 16:00 у Державній бібліотеці України для юнацтва за підтримки проєкту «Літературне Правобережжя. Голосіїв» (Kateryna Tyshkevych) та Видавництва Саміт-Книга (директор Ivan Stepurin) відбулася творча зустріч з Дмитром Чекалкиним, українським перекладачем, дипломатом, шоуменом, генеральним директором рекламної агенції «DIVA Production».

На зустрічі із користувачами та слухачами Бібліотеки Дмитро Чекалкин розповів про вплив медіа на свідомість громадян, зазначив як медійний продукт впливає на формування громадянської позиції.

Дмитро Чекалкин як засновник благодійного просвітницького проєкту ‑ Книжковий Клуб Дмитра Чекалкина, показав книжки, які виходять  завдяки проекту, зокрема, «Мова пророків» Роберт Сент-Джон – це перше масштабне дослідження біографії Елієзера Бен-Єгуди, який майже самотужки воскресив іврит, знову зробивши його мовою єврейського народу та Держави Ізраїль; «СаундЧек» – це збірник авторських текстів Дмитра Чекалкина, найцікавіші події сучасності в ретроспективі та крізь призму здорового глузду; «Правила Життя» – 2500 цитат і афоризмів, які автор збирав протягом декількох десятиліть та інші видання (https://book.razygrali.biz/book).

На запитання користувачів бібліотеки про створення медіа-проектів розповів про авторські теле-, радіо та інтернет-проєкти, серед яких: «Веселі яйця», «Операція проФФесор», «Все геніальне – в тостах», «Розіграли», “Привіт, блондинки» та інших.

Пан Дмитро, у властивому йому сатирично-гумористичному жанрі, розповів про дипломатичну діяльність, про казуси перекладу у його професійній діяльності.

Зустріч вирізнялася теплою та невимушеною атмосферою.