Зроби це зараз

Зроби це зараз. Будь щасливим і успішним без метушні : рек. бібліогр. покажч. / [уклад. Г. Буркацька ; ред. : С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2019. – 64 с.

Бібліографічний покажчик  допоможе повернути час виключно у Вашу владу, вирватись з нескінченного цейтноту, відчути гармонію з собою, знайти ключі до щастя, пройти шляхом перемог до успіху.
Покажчик знайомить зі світовими бестселерами, які вже змінили життя багатьох. Секрети везунчиків, які досягли успіху в житті, завжди все встигають і при цьому їм вистачає часу на відпочинок, розкриті на сторінках книжок-новинок із міжнародних книжкових ярмарок 2014-2018 рр.
Джерела, позначені «*», зберігаються в фондах ДБУ для юнацтва.
Покажчик адресований перш за все молоді, яка тільки створює власний проект щасливого і успішного життя. Але стане він у нагоді і тим, хто має потребу в самоорганізації і самомотивації.

Можна все життя мати мрію, ставити перед собою цілі, але так і
не наважитися зробити крок до їх реалізації. Це може відбуватись через
неправильний вибір або нестачу знань. Щоб уникнути цього, ознайомтесь з книжками, які допоможуть визначитися, що насправді Вам потрібно та як цього досягнути.Книжки допоможуть легко і навіть весело позбутися деяких проблем,
розробити власний проект життя і, врешті-решт, стати щасливою й успішною людиною. Книжкові новинки міжнародних книжкових ярмарків – Книжкового Арсеналу, «МЕДВІН: Книжковий світ», Львівського Форуму видавців – доповнені виданнями 2014-2018 рр. До покажчика не включені нудні книжки, хоча вони й суперважливі, суперрозумні. Супервеселі теж відсіялись, тому що не надто важливі. Баланс між «свіжістю», «смаком» і «апетитом» на такі книжки витриманий. Бібліографічні джерела структуровані в трьох розділи: Про мотивацію і власний тайм-менеджмент; Про щастя; Про успіх. Разом вони відповідають на такі питання: як організувати час? як знайти щастя в собі? як стати успішним?