23/09

Запрошуємо на виставку художника Василя Легкого

У Державній бібліотеці України для юнацтва відкрилася персональна виставка українського художника-графіка, скульптора, майстера різьби по дереву, майстера з літографії Василя Легкого “Осіння рапсодія”.

Василь почав малювати ще в дошкільному віці. Під час навчання у школi відвідував рiзноманiтнi гуртки: рiзьблення по дереву, конструювання, вчився у Малiй авiацiйнiй академiї. І все це поєднував із навчанням в одній із київських художніх шкіл. Закінчив видавничо-поліграфічний факультет НТУУ «КПІ» за спеціальністю художника-графіка. Багато мандрував, їздив у творчі відрядження до Італії, Чехії, Польщі, Німеччини, робив замальовки у Болгарії та інших країнах. Писав етюди у Криму i Карпатах.

У вільний час виготовляє театральні маски, малює портрети, різьбить по дереву. Популяризує народні звичаї та декоративно-прикладне мистецтво, проводить майстер-класи з різьблення, витинанки та писанкарства. Малює по склу. Займається ілюстративним оформленням книг (чорно-біла графіка).

На виставці Василя Легкого “Осіння рапсодія” представлені його графічні та живописні роботи, екслібриси, виконані в техніці ліногравюри.

З відкриттям виставки митця привітали друзі-художники.

Слова українських ліричних пісень у виконанні етногурту «Зілля» кружляли у просторі як листя восени.

Ви дізнаєтесь більше про творчість Василя Легкого, зануритесь у мистецький світ художника,  відвідавши його персональну виставку, що триватиме у Виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва з 10.00 до 16.00 за адресою: м. Київ, проспект Голосіївський 122/1.

Виставка триватиме до 15 листопада.

Запрошуємо отримати натхнення і насолоду!