06/01

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

Друзі!
Минулий рік для всіх виявився надто важким та надто цікавим. Він був багатим на напружені новини, нові виклики та важкі випробування. Кожному надав можливість скласти свій особистий життєвий іспит та людяність. Тому, що саме людина спроможна подолати все, що приготує для неї життя.
Дружний колектив нашої бібліотеки не став вийнятком – ми також долали труднощі та йшли до цілей крізь туман сумнівів та темряву невідомості. Проте, кожен свій крок, кожну свою маленьку перемогу над обставинами ми присвячували вам – наші любі друзі, партнери, читачі.
Все, що ми робили в цьому складному році, все, чому ми навчилися, все це було заради вас і для вас. Втім, все це ми робили і для себе, тому що добре розуміємо та усвідомлюємо, як ми потрібні одне одному. Без вас, любі друзі, наша робота втрачає багато сенсу, адже ви надихаєте нас на життя.
Ви надихаєте нас йти далі та приймати нові виклики. Ви надихаєте нас долати труднощі та перешкоди та вчитися новому. Ви надихаєте нас бути сміливими, невтомними у навчанні, відвертими, щирими у спілкуванні з вами, бо не має в цьому світі нічого, більш важливішого, ніж людина.
Бажаємо усім вам в Новому році зберегти щирий погляд на світ, не втрачати віру в диво та набувати сміливість йти далі, незважаючи на труднощі та виклики, що нам приготовані. Ми щиро віримо, що попри все ви будете щасливими, успішними, здоровими та знайдете шлях до своєї мрії.
Минулий рік усіх нас зробив гнучкими та незламаними, подарував мудрість – цінувати кожну мить цього складного та такого дивовижного життя.
З Різдвом Христовим! З Новим Роком!
З щирими побажаннями щастя, здоров’я, успіхів у Новому році. Ваша бібліотека.