Молодь в українському суспільстві

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч.
Вип. 22 / [уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. – 54 с.

З електронною версією покажчика можна ознайомитись за посиланням

З набуттям Україною незалежності та розгортанням євроінтеграційної стратегії провідна роль відводиться молоді. Саме вона нині формує тренди та прогресивний напрям розвитку українського суспільства, генерує ідеї, є «творцем» глобального мережевого суспільства.
Завдяки молоді в державі відбуваються зміни, проходить справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, стартапів та бізнесових ідей.
У покажчику подано інформацію про книги, брошури, статті з періодичних та продовжуваних видань, які висвітлюють участь молоді в соціально-економічному, політичному, культурному житті держави, та актуальні питання освіти, самоосвіти, виховання, соціально-психологічні проблеми, література для молоді.
Складається з 7 розділів. Має іменний покажчик.
Зібраний і впорядкований матеріал буде корисним викладачам, студентам, учням, фахівцям, які працюють з молоддю та всім кого цікавлять стан, проблеми та роль молоді в сучасному суспільстві.

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч.
Вип. 21 / уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2020. – 53 с.

З електронною версією покажчика можна ознайомитись за посиланням

У покажчику подано інформацію про друковані видання, які висвітлюють участь молодих людей у сфері економіки, права, суспільного та культурного життя країни, а також питання їх освіти, виховання, психологічної допомоги.
Література частково анотована, а всередині розділів розміщена в алфавітному порядку.
Покажчик розрахований на учнів, студентів, викладачів навчальних закладів та фахівців, які працюють із молоддю.