Молодь в українському суспільстві

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч. Вип. 24 / [уклад. Ю. Круть ; ред. : Н. Лінкевич, І. Новоселецька, Т. Тарасюк] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.],
2023. – 74 с.

Як змінилося життя молодих людей в Україні за час повномасштабної війни, що змушує їх ставати сміливішими, активнішими, якої підтримки вони прагнуть, як війна вплинула на їхню освіту, самоосвіту, культурне дозвілля та пріоритети у 2023 р. Докладніше про все це в покажчику «Молодь в українському суспільстві», де подано інформацію про книги, брошури, статті з періодичних та продовжуваних видань, електронні ресурси.

Покажчик згруповано за тематичними розділами, а в межах розділів у алфавітному порядку. Видання складається з 8 розділів та має іменний покажчик.

Розраховано на учнів, студентів, викладачів навчальних закладів та фахівців, які працюють з молоддю.

 

 

Молодь в українському суспільстві суспільстві : бібліогр.покажч. Вип. 23 / [уклад. Ю. Круть ; ред. В. Кучерява] ; Держ.б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2022. – 71 с.

Молодь сучасності – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Люди, які бажають та вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є достойними продовжувачами національних традицій нашого народу.

Війна росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді.
Чимало юнаків і дівчат пішли добровольцями до війська, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну від російської агресії.

У покажчику подано інформацію про книги, брошури, статті з періодичних та продовжуваних видань, електронні ресурси, які висвітлюють діяльність молоді в соціально-економічному, політичному, культурному житті держави та актуальні питання освіти, самоосвіти, виховання, соціально-психологічні проблеми; представлено матеріали про участь та допомогу молодого покоління у тяжкий для нашої держави стан.

Складається з 9 розділів та має іменний покажчик.
У 9 розділі зібрані друковані видання про війну 2014–2022 рр., які видавалися за останні сім років.

Покажчик розрахований на учнів, студентів, викладачів навчальних закладів та фахівців, які працюють з молоддю.

 

 

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч.
Вип. 22 / [уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. – 54 с.

З набуттям Україною незалежності та розгортанням євроінтеграційної стратегії провідна роль відводиться молоді. Саме вона нині формує тренди та прогресивний напрям розвитку українського суспільства, генерує ідеї, є «творцем» глобального мережевого суспільства.

Завдяки молоді в державі відбуваються зміни, проходить справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, стартапів та бізнесових ідей.

У покажчику подано інформацію про книги, брошури, статті з періодичних та продовжуваних видань, які висвітлюють участь молоді в соціально-економічному, політичному, культурному житті держави, та актуальні питання освіти, самоосвіти, виховання, соціально-психологічні проблеми, література для молоді.

Складається з 7 розділів. Має іменний покажчик.
Зібраний і впорядкований матеріал буде корисним викладачам, студентам, учням, фахівцям, які працюють з молоддю та всім кого цікавлять стан, проблеми та роль молоді в сучасному суспільстві.

 

 

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч.
Вип. 21 / уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2020. – 53 с.

У покажчику подано інформацію про друковані видання, які висвітлюють участь молодих людей у сфері економіки, права, суспільного та культурного життя країни, а також питання їх освіти, виховання, психологічної допомоги.
Література частково анотована, а всередині розділів розміщена в алфавітному порядку.
Покажчик розрахований на учнів, студентів, викладачів навчальних закладів та фахівців, які працюють із молоддю.

 

Молодь в українському суспільстві : бібліогр. покажч.
Вип. 20 / [уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич,
С. Чачко] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.],
2019. – 43 с.

Покажчик інформує про книги, брошури, статті з періодичних та продовжуваних видань, збірники що відображають участь молоді в соціально-економічному, політичному, культурному житті держави, а також
актуальні питання освіти та виховання підлітків і молоді.

Матеріал згруповано в семи розділах: «Молодіжне законодавство України», «Освіта в Україні», «Виховання молоді», «Соціально-психологічні проблеми молоді», «Молодь у праві, політиці, економіці», «Молодь у культурному і спортивному житті», «Література для молоді».

Покажчик розрахований на учнів, студентів, викладачів навчальних
закладів та фахівців, які працюють із молоддю.

Видання, позначені «*», знаходяться у фондах Державної бібліотеки
України для юнацтва.