Як обрати професію майбутнього

37.048:331.548(07)

С91  Сухенко, Т.В.

Як обрати професію майбутнього [Текст] : посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80 / Т.В. Сухенко. – 2-е вид., допов. та переробл. – Харків : Фоліо, 2019. – 96 с.

Цей методичний посібник є результатом восьмирічного досвіду консультування та тренінгів з профорієнтації. У ньому пропонується покроковий алгоритм, який дозволяє прийняти більш усвідомлене рішення щодо вибору професії. Виконання завдань та розмірковування над запитаннями дозволяють розширити знання про себе і про світ професій, шукаючи відповіді і всередині себе, і в зовнішньому світі.

У наш динамічний час термін життя професій скорочується, деякі швидко зникають, нові виникають. Експерти пророкують, що навіть саме поняття «професія» в майбутньому зникне. Автор пропонує читачеві не тільки спостерігати за цими змінами, але й творити їх – створювати свою професію, скориставшись наведеними формулами.

Ця книжка стане у нагоді підліткам, студентам, психологам, освітянам, батькам, спеціалістам центрів зайнятості, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності