24/08

Вікі любить пам’ятки

Беріть участь в міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» 2020. Подавайте знімки об’єктів культурної спадщини України та змагайтесь за цінні призи.

Конкурс триває: 1—30 вересня

Хто може взяти участь?
Усі охочі: як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити фото об’єктів культурної спадщини України власного авторства з конкурсних списків, зроблені у будь-який період часу.

Про конкурс

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — це міжнародний фотоконкурс, метою якого є:

  • поповнення інтернет-проєктів, що підтримуються Фондом Вікімедіа, фотографіями об’єктів культурної спадщини, що розташовані на території України;
  • створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток культурної спадщини на території України та надання доступу до них усім зацікавленим особам для поширення під вільною ліцензією;
  • сприяння охороні пам’яток культурної спадщини.

Конкурс триває з 1 до 30 вересня включно.

 

Усю потрібну інформацію можна знайти на сайті http://wlm.org.ua/ 

Як взяти участь?

BKV m 1 jms.svg Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії, натисніть «Запам’ятати мене».

BKV m 2 jms.svg Знайдіть сфотографовану пам’ятку у конкурсних списках (чи скористайтеся картою). На конкурс можна подавати фотографії та відео офіційних пам’яток історико-культурної спадщини: храмів, садиб, замків та інших історичних будівель з усіх областей України, в тому числі Криму. Загалом у списку понад 89 тисяч об’єктів.
BKV m 3 jms.svg Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа. Дотримуйтеся інструкцій завантажувача. Оновіть сторінку, якщо не бачите його.

Спеціальні номінації

Списки для спеціальних номінацій: «Єврейська спадщина»«Млини».

У спеціальній номінації від проєкту «Via Regia Ukraine» візьмуть участь усі конкурсні світлини одинадцяти міст України: ДубноРівнеОстрогЛьвівБродиГородок (Львівська область)ЛуцькВолодимир-ВолинськийРадомишльЖитомир і Київ.

Для участі у спецномінації «Відео» потрібно завантажити відео із пам’ятками із загальних списків.

Щоб взяти участь, пам’ятайте

Nr01.png Усі фото мають бути вашими власними.
Nr02.png Фото на конкурс треба подати у вересні 2020.
Nr03.png На фото має бути пам’ятка культурної спадщини а в описі фото ідентифікатор пам’ятки (ID), зображеної на фотографії, відповідно до реєстру
Nr04.png Усі фото ви розміщуєте під ліцензією CC BY-SA 4.0 або під іншими ліцензіями, доступними до вибору в Завантажувачі.
Nr05.png Учасники мають вказати електронну пошту в налаштуваннях, щоб організатори могли зв’язатися з ними за потреби.

Регламент Конкурсу 2020

 

Для читачів Бібліотеки

Друзі, передивіться список об’єктів культурної спадщини України фото яких потрібні для цього конкурсу,   багато з них, знаходяться в Голосіївському районі ( Голосіївський район: А–Л · М–Я · Байкове кладовище · Пирогів), як і наша бібліотека. Певно ви вже маєте фото деяких з цих пам’яток, а якщо ні, то ось нагода познайомитись з ними наочно, дотримуючись всіх карантинних застережень, зазнімкувати та відправити фото на конкурс Вікі любить пам’ятки.  А потім ми можемо зібрати ваші світлини на фотосушку, яку проведемо на бібліотечному подвір’ї.

Звертайтесь до Інтернет-центру бібліотеки, якщо потребуєте допомоги з відправленням робіт на конкурс, а також, якщо зацікавлені взяти участь у фотосушці.