Державна бібліотека України для юнацтва
Каталог цікавих та корисних сайтів
Анонси
Новини
страница о насБібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
Фонд бібліотеки

Віртуальна довідка

Бібліографія
Ресурси відкритого доступу
Інформаційні web-проекти

Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери


Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Молоді

http://ngo.km.ua/- Молодіжний портал.

http://www.fri.net.ua/index.php - Вільний молодіжний портал. Портал є вільним та відкритим для молоді. Фактично він є майданчиком для вираження позиції молоді, її переконань, прагнень, бажань, а також досягнень і здобутків, проблем і болючих точок. Портал цікавий не тільки тим кому від 14 до 35, а також тим, хто хоче знати чим живе сучасна молодь.

http://natio.org.ua/ - Молодіжний інформаційно-розважальний портал "Молодіжна Взаємодія". Об'єднання української молодіжної спільноти. Пізнання українських та загальнолюдських цінностей. Долучайся! Відвідай портал, зголосись на форумі. Досконали себе! Слава Україні!

http://www.whoiswho.org.ua/?pageId=9 - Хто є хто в молодіжній політиці України.

http://www.eyp-ua.org/ - Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація "Європейський молодіжний парламент - Україна" є аполітичною, неприбутковою організацією, що представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні.

http://www.mipmagazine.com.ua - РМПУ - Сайт Ради молодих підприємців України. На сайті: Молодь і підприємництво. Укрперсонал. Вакансії. Опитування. Всеукраїнська молодіжна організація "Рада молодих підприємців України" була створена в 1999 році та об'єднала молодих людей, які є власниками, керівниками і топ-менеджерами підприємств малого, середнього та великого бізнесу з різних регіонів України.
Метою діяльності є розвиток молодіжного підприємництва, забезпечення та захист інтересів своїх членів.

http://www.molody.ukrwest.net - Молодь Рівненщини.
Сервер "Молодь Рівненщини" створений Рівненською обласною бібліотекою для юнацтва. ...Рівненщина, Регіональна молодіжна політика, Навчальні заклади, Молодь, культура і дозвілля, Молодь на ринку праці, Молодіжні мас-медіа, Соціологічний молодіжний моніторинг.


http://www.strixa.org - Тернопільська молодіжна організація "Стріха". Напрямки діяльності: Інтернет, програмування, електроніка, дизайн, фотографія, література, соціоніка, журналістика.

http://www.mportal.vin.com.ua - Молодіжний портал Вінниці:: інформація про фонди, освіту, молодіжні посилання.

http://www.alternative-v.com.ua - Всеукраїнська Асоціація Молодіжного Співробітництва "Альтернатива-В". ВАМС "Альтернатива-В" - неполітична, неприбуткова громадська організація, створена з метою сприяння співпраці між молодіжними організаціями, сприяння виробленню молоддю України активної громадянської позиції через її залучення до програм у галузі освіти, культури, екології, захисту історичного надбання та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Діяльність ВАМС „Альтернатива-В” спрямована на розвиток більш мирного суспільства, на зменшення соціальної несправедливості.

http://www.compass.org.ua - Сайт клубу "Компас". Програми для молоді та дітей, туризм, палаточні табори, поїздки по Україні та за кордон, співробітництво із міжнародними організаціями.

http://www.mtvs.kiev.ua - Молодiжна телевiзiйнна служба.
Телепрограма "Молодіжна Телевізійна Служба" - інформаційно-публіцистична молодіжна передача. Головна роль в ефірі програми відводиться молоді - її поглядам на ринок, політику, освіту, працевлаштування, соціальні проблеми адаптації молодої людини в сучасному суспільстві тощо. У програмі висвітлюються також і інші теми, що цікавлять молодь: музика, спорт, статеве виховання, взаємовідносини з однолітками, світ кіно, мистецтва, проведення дозвілля, зустрічі з кумирами.

http://cdy.iatp.org.ua - Християнсько - демократична молодь України.
Сайт висвітлює діяльність громадської молодіжної організації Християнсько - демократична молодь України, що прагне розбудовувати цивілізоване громадянське суспільство на засадах християнської моралі.

http://www.cym.org/ua - Сайт Спілки української молоді: виховання молоді в дусі патріотизму та християнської моралі

http://www.monline.org.ua - Молодіжний портал - новини, аналітичні статті, фото, чат, форум, анекдоти, анонси, погода, оголошення, ігри, каталог молодіжних ресурсів та ін.

http://www.au-pair.com.ua/Work_and_Travel/ - Work and Travel USA - це сезонна програма для українских студентів в Америці. Work and Travel USA дає можливість студенту літом провести від 2,5 до 4-х місяців в США, працювати в американскій компанії, гарно вивчить мову, а також ще цілий місяць вільно подорожувати по Америці.

 

Останнє поновлення:
29.01.2018 12:51

карти гугл ютуб фейсбук твіттер в контакті

Copyright © 2002-2018. Державна бібліотека України для юнацтва

 
Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.uaRated by PING Rated by MyTOP