02/07

Все про Європу:
читай, слухай,
дізнавайся

В 2016 р. в Державній бібліотеці України для юнацтва   було відкрито пункт європейської інформації  за проектом Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації і бібліотеках» при підтримці програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)».

Наявність такого пункту в  нашій бібліотеці має на меті покращити інформування населення з питань європейської інтеграції, сприяти поширенню об’єктивної інформації про ЄС,  знань про країни Євросоюзу, стандарти життя, соціальний і правовий захист населення в європейських країнах, та,  як результат,   збільшити кількість прихильників європейського вибору нашої країни.

Для відвідувачів нашого пункту ми пропонуємо  доступ до інформаційних ресурсів  мережі Інтернет, різноманітну друковану продукцію, формуємо добірки  наочних матеріалів  з актуальних питань, які турбують наших співгромадян. Постійно  поповнюються переліки актуальних  інтернет-джерел та тематичні папки.  У пункті розгорнуто  виставковий стенд «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся». До уваги  користувачів електронна читанка  з матеріалами про Європу,  яку наша бібліотека отримала за цим проектом.

Відвідувачі  пункту  можуть тут знайти необхідну їм інформацію на різних носіях, отримати  консультацію кваліфікованих працівників та  прийняти участь у різноманітних заходах бібліотеки, присвячених європейській тематиці.

Пункт працює за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 60.

Координатор проекту: Олександра Зубченко

Конт. тел.: (044) 456-81-81