06/01

Волонтерський осередок “Сила Молоді”

Чудово, коли маєш друзів! А коли друзі творять разом добру справу, обмінюються досвідом, підтримують та допомогають один одному – це прекрасно. Важливими завжди є зустрічі, які приносить позитив, насолоду від спілкування та можливість обмінятися результатами праці. Волонтерство – це та спільна справа, яка об’єднує сильних, справедливих та цільних особистостей та просто людей..
Поїздка та зустріч #ГеоргіяСаприкіна директора бібліотеки та співробітників з волонтером-побратимом #МихайломМозговим завжди окриляє та приносить духовне збагачення. І цього разу, зустріч принесла багато задоволень. Бібліотекарями було привезено другу-волонтеру: віск, парафін та бляшанки-заготовки окопних свічок з наповненим гафровоним картоном. Від побратима Михайла було отримано близько 50 готових окопних свічок, які разом з маскувальними сітками будуть передані нашим воїнам-захисникам на передові позиції.
Також бібліотекарі мали можливість отримати завчасно замовлені сувеніри, які волонтер-побратим творить своєю працею.
З доброї подачі Михайла відбулося нове знайомство з волонтерською сім’єю, Людмилою та Олександром. Їм було надано від волонтерського осередку “Сила молоді”: браслети виживання з паракорду, вітальні листівки, обереги-янголи, ляльки-мотанки. Всі ці речі, на наступний день будо доправлено волонтерами на передові позиції для воїнів-захисників до новорічних свят. А для бібліотеки волонтери подарували біля 20 сучасних книг.
Тепер ми знаємо, що волонтерська робота об’єднує найкращих!
Тож, дружимо та співпрацюємо, і надалі, з неперевершеними волонтерами!