22/11

Волонтерський осередок “Сила молоді”

Ми – сильні, бо єдині! Єдині у прагненні жити гідно на своїй землі, у любові до своєї Батьківщини, у боротьбі за Свободу. Єдині!

Кожен із нас, на фронті чи в тилу, готовий стояти до останнього, аби не втратити волю. Все – задля Перемоги! Українські воїни готові віддати життя за Україну. А ми, тут, у тилу, готові віддати тепло і любов наших сердець  захисникам України, аби вони відчували підтримку і вдячність тих, заради кого вони стоять лицем до лиця з вороом.

У Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва підготували «привіт» для наших захисників: маскувальну сітку, теплі речі, окопні свічки, продукти харчування.

Якщо й ви хочете долучитись до волонтерства, підтримки ЗСУ, то приходьте до нашого волонтерського осередку. Ми завжди раді помічникам і благодійникам.

До плетення маскувальних сіток для українського війська можна долучитись у волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва з 10.00 до 16.00 щоденно, крім суботи і неділі за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.

Бережіть себе і Україну!