10/03

Волонтерський осередок “Сила молоді”

Діти потребують батьківської любові, підтримки, піклування. Проте є діти, які позбавлені домашнього затишку і родинного тепла. Є діти, яких ніколи не обіймала мама, яких ніколи не тримав за руку батько, яким ніколи не читала казочок бабуся… Такі діти радо впускають у своє життя сторонніх людей, які приходять до них з любов’ю, щирістю, допомогою.

Волонтери і бібліотекарі Волонтерського осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва провідали мешканців Дитячого будинку «Чебурашка» в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області і передали їм зібрані одяг, взуття, книжки. Дякуємо нашим друзям із Волонтерський центр Ua.Help, які передали для діток іграшки. Ми привезли книжки, іграшки, розмальовки і вихованцям Васильківської спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів.

До добрих справ Волонтерського осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва можна долучитись з 10.00 до 16.00 щоденно, крім суботи і неділі, за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.

Плетемо маскувальні сітки, збираємо матеріали для виготовлення окопних свічок (бляшанки, залишки парафіну, воску), україномовну літературу для воїнів і українських дітей за
кордоном.

Найкращі і найпотрібніші нам у житті речі неможливо побачити чи купити, їх можна відчути тільки серцем.

Будьмо уважнішими і добрішими один до одного коли це можливо, а це можливо завжди.