11/11

Волонтерський осередок сила молоді

Ворог не може виграти війну на полі бою, тому нищить інфраструктуру наших міст, аби залишити нас без світла, тепла, засобів для існування. Рашистські зайди прагнуть залякати нас, зламати нашу волю й силу духу.  Та хіба ці пустоголові можуть збагнути, що українці світлом і теплом своїх душ можуть зігріти не тільки один одного, а й цілий світ.

У Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва невгамовні бібліотекарі і волонтери знову зібрали посилочку для українських воїнів – продукти харчування, засоби гігієни, теплі шкарпетки, …  А ще – окопні свічки, щоб було світло у бліндажі чи наметі. Передаємо також і маскувальні сітки, щоб захистили наших бійців від ворожого ока.

Безмежно вдячні пану Костянтину за щоденну волонтерську роботу! Костянтин збирає необхідні речі  для українських військових. А щееее! Пошкоджені руснею автомобілі українських армійців він ремонтує і згодом переправляє на фронт. Спасибі, Костянтине,  що у цих автомобілях знаходиться місце і для гостинців від Волонтерського осередку «Сила молоді».

Нас не залякати і не зламати! Разом – ми сила!

Віримо в ЗСУ! Наближаємо Перемогу разом!

До плетення маскувальних сіток для українського війська, збору матеріалів для окопних свічок, україномовної літератури для армійців можна долучитись у волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва з 10.00 до 16.00 щоденно крім суботи і неділі за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.