06/03

Волонтерський осередок “Сила молоді”

Окопна свічечко, зігрій воїна у темну ніченьку! Так ми кажемо, коли передаємо окопні свічки для наших захисників на фронт.

У Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва до збору матеріалів для виготовлення окопних свічок (бляшанок, гофрованого картону, воску, парафіну) долучаються і бібліотекарі, і читачі, і волонтери, і навіть люди, які бачать оголошення на вікнах бібліотеки.

Цього разу нашому товаришу по волонтерству Михайлу Мозговому, який виготовлення окопних свічок, можна сказати, поставив на потік, ми передали 10 кг парафіну та воску, 200 бляшанок та понад 1000 бляшанок-заготовок із гофрокартоном для наповнення парафіном.

Наскільки потрібні окопні свічки армійцям? Судіть самі.

Окопна свічка – це як маленький універсальний солдатик. Вона може горіти від двох до семи годин. За цей час можна і чаю нагріти, і одяг підсушити, і самому зігрітися. А ще вона може освітити бліндаж чи окоп.

Долучайтесь до добрих справ Волонтерського осередку «Сила молоді»!

Плетемо маскувальні сітки, збираємо матеріали для виготовлення окопних свічок (бляшанки, залишки парафіну, воску), україномовну літературу для воїнів і українських дітей за кордоном.

Волонтерський осередок «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва працює з 10.00 до 16.00 щоденно, крім суботи і неділі, за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.

Разом до Перемоги!