23/01

Волонтерський осередок “Сила молоді”

Кипить робота у Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва. Передаємо і поштою, і з рук у руки нашим армійцям все, що може знадобитися їм на передовій.

Волонтери і працівники бібліотеки сплели ще шість маскувальних сіток, збирають матеріали для виготовлення окопних свічок (віск, парафін, бляшанки), продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни.

Спасибі нашим колегам-бібліотекарям за активну підтримку наших захисників! Родині Тишкевичів – за придбані турнікети. Віримо, що ляляльки-мотанки, які з любов’ю виготовила наша колега Яна Погребнюк, служитимуть оберегом українським армійцям, а шерстяні шкарпетки і пояси, які плетуть бібліотекарки Тетяна Чаплигіна і Тамара Ященко, зігріватимуть наших захисників у холодному окопі. Сподіваємось, що малюнки і листівки, які підготували наші юні читачі, нагадають нашим воїнам їхні домівки, їхніх донечок і синочків, братиків і сестричок, тих, заради кого вони воюють за кожен клаптик української землі.

Шана всім, хто не шкодує коштів та часу і долучається до волонтерства, щоб наблизити Перемогу України над рашистськими окупантами!

Низький уклін українським захисникам, які ціною свого життя і здоров’я стоять лицем до лиця з ворогом!

Разом – ми сила! Ми непереможні, бо єдині!