13/01

Волонтерський осередок “Сила молоді”

Окопна свічко, зігрій воїна у темну нічку!

Що тільки не роблять українці для підтримки своїх захисників! Навіть звичайні бляшанки українці перетворюють на джерело тепла і світла.

Технологія виготовлення окопних свічок нескладна. Звичайну бляшанку наповнюють гофрованим картоном, який нарізають смужечками по висоті банки, скручують його равликом, а потім заливають у бляшанку розтоплений віск.

Кожна окопна свічка – підтримка воїна. Солдати роблять яму в землі, кладуть туди свічку, тому немає диму й не видно вогню. Такою свічкою можна зігрітися в холодному бліндажі чи освітити його, посушити одяг, приготувати чаю. Окопна свічка не боїться вітру. А горіти вона може аж до 7 годин.

Друзі! Не викидайте бляшанки, приносьте їх у Волонтерський осередок «Сила молоді». Зібрані бляшанки, віск, парафін передаємо нашому другу-волонтеру Михайлу Мозговому, який виготовляє окопні свічки і передає їх на фронт. Цього разу бібліотекарі і волонтери підготували 500 бляшанок, який вже наповнили гофрокартоном, і 1000 порожніх бляшанок.

А ще у Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва плетуть маскувальні сітки, збирають матеріали для виготовлення окопних свічок (бляшанки, залишки парафіну, воску), україномовну літературу для воїнів і українських дітей за кордоном.

Волонтерський осередок «Сила молоді» працює з 10.00 до 16.00 щоденно, крім суботи і неділі, за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.

Разом – ми сила!

Наближаємо Перемогу разом!