19/04

Вітаємо з ювілеєм заступницю директора ДБУ для юнацтва Т.П.Сопову!

Вітаємо з 55-річчям заступницю директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва

Сопову Тетяну Павлівну

У творчому доробку досвідченої фахівчині бібліотечної справи  десятки втілених задумів і проєктів: «Школа керівника», «Школа професійної майстерності молодих бібліотекарів», «Бібліоніч», «Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!» та інші; організація й проведення всеукраїнських конференцій і науково-практичних семінарів для  спільноти бібліотекарів; авторство й кураторство проведення всеукраїнських соціологічних досліджень;  підготовка наукових доповідей та понад 100 статей; керівництво видавничою діяльністю Державної бібліотеки України для юнацтва.

Тетяна Павлівна бере активну участь у роботі громадських організацій,  вона – членкиня Ревізійної комісії Української бібліотечної асоціації, профспілкового комітету  бібліотечної профспілки.

Шановна Тетяно Павлівно! Нехай і в професійних справах, і особистих Вашими супутниками завжди будуть успіх і удача! Бажаємо енергійності та наснаги в реалізації планів та ідей, підкорення незвіданих вершин, здійснення всіх Ваших сподівань! Здоров’я і родинного благополуччя!

Многая літа!

 З повагою і любов’ю
колектив Державної бібліотеки України для юнацтва