21/06

Вітаємо з Днем Батька!

 

З давніх давен батько був добувачем, а мати – берегинею оселі і роду. Але часи змінюються. Нині мати та батько все частіше спільно дбають про добробут сім’ї і виховання дітей. Сучасні молоді люди будують свої родини на партнерських засадах. Все рідше можна почути, що виховувати дітей – це суто жіноча справа. Сучасні татусі з радістю долучаються до виховання своїх нащадків, виконують домашні, здавалося б, жіночі обов’язки. Ба більше! Сміливці йдуть з дружиною до пологової зали і разом «народжують» дітей. А це видовище не для слабкодухих. Відчайдушні татусі прагнуть з першої хвилини бути разом зі своїм малюком.
Фахівці стверджують, а приклади з життя доводять, що сім’ї, в яких рівномірно розподіляють сімейні обов’язки, в яких татусі переймаються вихованням дітей, гуляють з ними, читають їм казочки перед сном, беруть із собою у походи, не словами, а власним прикладом вчать долати життєві негаразди, там міцні родинні стосунки, там діти зростають спокійними і сильними, впевненими і доброзичливими, у гармонії із собою і світом.

Як виховують своїх нащадків сучасні чоловіки? Що є пріоритетним у вихованні?

Спеціально для Державної бібліотеки України для юнацтва своїми роздумами про виховання дітей поділились зіркові татусі.

До зіркових татусів приєднуються мовчазні, втім переконливі порадники – книжки. Шукайте в каталозі та замовляйте видання з віртуальної книжкової виставки До дня Батька

Виставки/Виставки тематичні/До дня Батька