09/06

Нагорода в Бібліотеці

Вітаємо директора Державної бібліотеки України для юнацтва Саприкіна Георгія Анатолійовича з нагородженням Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом!

Нагороду вручив народний депутат Верховної Ради України Олександр Качура (Olexandr Kachura).

Георгій Анатолійович Саприкін (Georgii Saprykin)  —  український бібліотекознавець, педагог, кандидат педагогічних наук, доцент. Автор понад 40 публікацій у фахових наукових виданнях, голова редколегії часопису «Бібліосвіт», організатор наукових та науково-практичних конференцій. Державну бібліотеку України очолює понад 20 років.

Олександр Качура: “З початком війни люди повернулись до бібліотек, книг,  читання. Робота бібліотек – дуже важлива. Люди, які не полишають своєї діяльності в нинішніх умовах, – справжні герої. Маємо прагнути європейських стандартів. Вірю, що після Перемоги бібліотечна справа зазнає розквіту, бо ми боремося за те, щоб наші діти навчалися, зростали розумними і свідомими громадянами своєї Батьківщини.  Дякую вам, шановні бібліотекарі, і Вам особисто Георгіє Анатолієвичу, за вашу щоденну невтомну працю! Ваша робота потрібна Україні!”

Георгіє Анатолійовичу! Зичимо Вам невичерпної життєвої і творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних планів і досягнень на ниві розбудови вітчизняної бібліотечної справи, виховання читаючої, освіченої та мислячої нації!