05/01

Відвідини Васильківської спеціальної школи-інтернату

Було зібрано допомогу в Державній бібліотеці України для юнацтва, волонтерському осередкові “Сила молоді” для дітей, сиріт та напівсиріт Василькіської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-II ступенів. Допомога для дітей цього закладу відбулася вже втретє і була присвячена до різдв’яних та новорічних свят. Відвідини закладу відбулися, коли у дітей канікули. Але важливість полягає в тому, що діти розпочнуть навчальне півріччя з подарунків, що покращить їх успішність в подальшому.
Можливість допомогти, завжди приносить радість та задоволення. Але, коли ця допомога для дітей, то в декілька раз приємніше.
Працівники бібліотеки відвідали школу-інтернат та зустрілися з викладачами та адміністрацією закладу. Під час зустрічі було передано: книги, ігротеку, іграшки, одяг та взуття, якими поділилися бібліотекарі, волонтери та користувачі бібліотеки. Зустріч відбулася з дружній та теплій атмосфері.
Доєднуйтеся до добрих справ!
Допомогайте дітям!
Творіть добро!
Адреса волонтерського осередку “Сила молоді” Державної бібліотеки України для юнацтва: проспект Голосіївський, 122/1, місто Київ.
Разом до Перемоги!
Щирі, сильні та незламні!