05/06

Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс “Народ-герой героїв появляє”

Порядок проведення Фестивалю-конкурсу

Майбутні учасники Фестивалю-конкурсу надсилають заявку та прикріплюють свої роботи/виступи, заповнюючи форму реєстрації з 1 червня до 23 червня 2022 року.

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.
Фестиваль-конкурс проходить в один тур.
Фестиваль-конкурс проводиться онлайн.
На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.
У кожній номінації створюється журі, до якого входять діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій. Журі фестивалю переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації.
Допускається участь у Фестивалі-конкурсі аматорських колективів, окремих виконавців, хорів, вокальних ансамблів, квартетів, тріо, дуетів, солістів, сімейних ансамблів, або інших творчих об’єднань.
Обробка персональних даних учасників Фестивалю-конкурсу здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Учасники Фестивалю-конкурсу можуть виступати як в одній так і в кількох номінаціях.
Заміна репертуару після реєстрації заявки заборонена.
Усі вокальні, інструментальні номери, літературні твори виконуються напам’ять.
Критерії оцінювання поданих робіт (виступів) розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.
Учасники Фестивалю-конкурсу для визначення переможця в номінації «Глядацькі симпатії» можуть розміщувати власні матеріали на ФБ-сторінці під хештегом #Народ_герой. Переможець визначатиметься за кількістю уподобань.
Всі учасники Фестивалю-конкурсу отримують звання дипломанта з врученням диплома учасника, а переможці в номінаціях нагороджуються дипломами лауреата І, ІІ, ІІІ ступеня та цінного подарунка.
Гран-прі може присуджуватися окремим рішенням журі, володарю Гран-прі вручається диплом та цінний подарунок.
Гала-концерт (презентація проєктів) переможців конкурсу та їх нагородження може відбуватися очно за умови гарантування безпеки життя та здоров’я учасників. За інших обставин захід проходитиме онлайн з прямою трансляцією та поширенням відеоверсії.
Правова охорона та захист авторських прав щодо поданих на Фестиваль-конкурс матеріалів/робіт здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
Наявність в конкурсній програмі учасника творів українських авторів є пріоритетним.
Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Завдання Фестивалю-конкурсу

формувати громадянську позицію, патріотичну свідомість та європейську ідентичність молоді засобами мистецтва;
пропагувати серед молоді кращі взірці мистецьких творів патріотичного спрямування, що оспівують героїчний шлях українського народу, прославляють подвиги та підтримують бойовий дух воїнів Збройних сил України, учасників добровольчих військових об’єднань та сил територіальної оборони, волонтерського руху, культурних спільнот, розкривають міжнародну солідарність і підтримку України у протидії російській агресії;
залучити учнів, студентів та інших представників молодого покоління до патріотичної творчої діяльності;
популяризувати новітнє українське мистецтво;
збагачувати національну патріотичну спадщину кращими взірцями сучасного мистецтва;