23/06

Відкриття виставки “Барви літа 2021”

Від імені Державної бібліотеки України для юнацтва ми вітаємо всіх вас із відкриттям виставки творчості «Барви літа», на якій представлені роботи членів Громадської організації «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» та Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів і членів творчої студії  «Мистецтво навколо нас» Дарницького району м. Києва.

На виставці представлені різноманітні роботи, виконані в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва та наївного малюнку, також аплікації та поробки, виготовлені юними учасниками творчої студії  «Мистецтво навколо нас».  Кожна робота передає душевне тепло та щирість, доброту та натхнення, індивідуальне бачення світу тих, хто її створював. Висловлюємо щиру подяку Керівнику «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» Світлані Вадимівні Одинець за активну та творчу співпрацю із Державною бібліотекою України для юнацтва, яка продовжується вже не перший рік. Також дякуємо Любові Іванівні Вощенко-Свєтлорусовій, Керівнику студії «Мистецтво навколо нас» Дарницького району м. Києва та всім учасникам, хто прийняв участь у виставці “Барви літа”.

Ми запрошуємо всіх вас сприяти популяризації творчості та всебічному розвитку людей з інвалідністю, реалізації їх творчих здібностей та талантів.

Бажаємо всім вам натхнення, творчих успіхів, нових напрямків творчості та  ще більше яскравих, душевних  робіт!