20/10

Відкриття фотопроєкту Анастасії Крисько “Non-public state: непублічні стани”

У Державній бібліотеці України для юнацтва відбулося відкриття фотопроєкту Анастасії Крисько “Non-public state: непублічні стани”.

Анастасія Крисько — 27-річна візуальна артистка, яка працює за методом інтегрального мистецтва. Їй властиво змішування напрямків, мистецьких шкіл та смаків. В її дитинстві — віолончель, художня майстерня Едуарда Межули, франкомовна школа і театральна школа-студія з Анатолієм Сухановим.

Згодом Анастасія стала студенткою факультету режисури  Київського національного університету театру, кіно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого у легендарного українського документаліста Юрія Терещенка. А далі — мистецька практика з Сергієм Буковським, навчання фотографії у В. В Кукорінчука, кінооператорства у В. А. Куща.

Виставка робіт Анастасії Крисько — це особливий погляд на себе, світ, вияв емоцій, самовираження.  Як сказала художниця під час відкриття виставки, її школа життя — це її батьки. І запросила до перегляду виставки, і водночас — слухати, бачити, відчувати, читати її роботи.

Гармонійним музичним оздобленням заходу були мелодії у виконанні скрипаля гурту Er.J. Orchestra Віктора Криська, батька Анастасії.

Привітати молоду мисткиню з відкриттям виставки прийшли її друзі, яких, до речі, можна побачити на представлених фото.

Виставка Анастасії Крисько у Державній бібліотеці України для юнацтва діятиме з 20 жовтня по 21 листопада 2021 року.

У Виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва також представлено книжкову виставку, присвячену історії фотографії.

Ласкаво просимо до Державної бібліотеки України для юнацтва!