27/09

У Молодіжній столиці України місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський форум «МолоДійТе!”.

Молодіжні працівники Державної бібліотеки України для юнацтва взяли участь у Всеукраїнському молодіжному форумі Молодіжної столиці «МолоДійТе!”

25-26 вересня 2021 року у Молодіжній столиці України місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський форум  «МолоДійТе!”.

У 2019 році Тернопіль здобув статус “Молодіжної столиці України – 2020”. Національний конкурс “Молодіжна столиця України” проводять з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Організатори та партнери форуму: Міністерство молоді та спорту України, Тернопільська міська рада, Тернопільська обласна державна адміністрація, ГО «Український інститут міжнародної політики», ГС «Національна молодіжна рада України», Асоціація міст України.

У Всеукраїнському форумі “МолоДійТе!”у Тернополі  взяли участь понад 1000 осіб. Захід відбувся з дотриманням карантинних правил.

Відбулися цікавезні лекції, презентації, панельні дискусії, інтерв’ю, виступи музичних гуртів, покази фільмів. Форум тривав два дні на трьох локаціях: Театральному майдані, біля пам’ятника Івану Франку та в Українському домі “Перемога”.

Основа мета заходу – активізувати молодь, допомогти розв’язуванню проблем, з якими молоді люди стикаються у сфері науки, культури, спорту, національно-патріотичного виховання, працевлаштування, духовності, волонтерства, молодіжної участі.

У рамках форуму відбулися: Панельна дискусія «Відверта розмова про Закон», Панельна дискусія «Що треба молоді сьогодні?», Панельна дискусія «Можливості поволонтерити», Панельна дискусія «Молодь – радники чи активісти?», презентація Волонтерської платформи Української Волонтерської служби, презентація додатку «Волонтер» від Асоціації Молодіжних Центрів України та за підтримки ПРООН, розповідь-обговорення «Участь студентства або студентське самоврядування»,  показ кінофільмів «Чорний козак», «Мої думки тихі», «Дике поле», а також ще багато цікавого.

Спеціальні гості форуму – український кінорежисер, сценарист, письменник, громадський активіст Олег Сенцов; молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник БФ «Вільні ЮА», волонтер, соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Тернопіль гостинно зустрів гостей форуму, а також продемонстрував власний  досвід у сфері молодіжної роботи. Такі зібрання сприяють згуртуванню молоді, напрацюванню напрямків державної молодіжної політики.

Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України у Тернополі вразив як чудовими спікерами, так і надзвичайно активними і мотивованими учасниками. Отриманий досвід дуже цінний у формуванні прогресуючого молодіжного ресурсу, який існує в синергії разом з місцевою владою.

Всеукраїнський форум “МолоДійТе!” у Тернополі залишив яскраві та незабутні враження. Кожна така зустріч ще більше згуртовує молодь і демонструє , що молодіжна політика в Україні розвивається та сприяє розвитку молоді.

Статус Молодіжної столиці України Тернопіль офіційно передав місту Острог.

Мрійте, втілюйте задумане у конкретних справах, змінюйте себе і Україну!

Щиро дякуємо файному місту Тернопіль та його молодіжному осередку за потужний форум та натхнення!

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ДБУ для юнацтва (@lib4uth)