08/06

У ДБУ для юнацтва сплели ПЕРШУ маскувальну сітку для захисників України

«Молодці! Супер!» – саме так оцінили якість виконаної роботи координаторки ГО Справа Громад Голосіїв-Печерськ-Оболонь Олена Глущенко і Наталіна Супова. А їхня думка дуже важлива! Адже саме вони навчали бібліотекарів тонкощам плетіння маскувальної сітки, допомогли з необхідними матеріалами.

І ось сьогодні можна з гордістю сказати: «Так! Нам це вдалося!» Бібліотекарі і волонтери сплели маскувальну сітку розміром 6 на 9 метрів. І як же нам буде приємно і радісно, якщо наша сітка послужить захистом, наприклад, БТРчику.

Наталіна Супова розповіла: «ГО «Справа громад Голосіїв – Печерськ – Оболонь» – осередок волонтерів, який працює вже три роки. Плели маскувальні сітки, організовували зустрічі молоді з ветеранами. З моменту вторгнення рашистів на нашу землю наш осередок був частиною Територіальної оборони. А місяць тому ми відновили роботу осередку на Деміївці. Ми дуже щасливі, якщо нам вдається сіяти волонтерські осередки. Тільки у травні ми посприяли створенню трьох осередків. Один із них – у Державній бібліотеці України для юнацтва. Дякуємо бібліотекарям і волонтерам за ініціативність і громадянську позицію».

Дякуємо працівникам Державної бібліотеки України для юнацтва, волонтерам, які долучилися у свій вільний час до плетення маскувальної сітки у Волонтерському центрі «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва.

Дякуємо родині Гелбутівських, які допомогли змайструвати каркас-основу для плетення сітки.

Дякуємо Тетяні Шалоплут, завідувачці відділу читальних залів за координацію процесу.

Разом ми – сила! Ми – непереможні, бо єдині!