17/02

Тиждень кар’єрного кунсультування у бібліотеці

У рамках Тижня кар’єрного консультування в Державній бібліотеці України для юнацтва відбувся захід «Творчі професії майбутнього. Нові реалії»

Запрошеним до бібліотеки учням 5-Б класу київської Гімназії №179 фахівці бібліотеки запропонували переглянули презентацію «Творчі професії майбутнього. Нові реалії» (переглянути презентацію можна тут: http://surl.li/exdct

Діти дізналися про світ майбутнього: розумні дороги, якими будуть їздити на електрокарах, розумні будинки, відпочинок у віртуальних світах, можливість змінювати геном людини, підбір молекулярної дієти…

Але ж, зрозуміло, що такі зміни вимагатимуть не тільки творчого підходу, а й сучасних знань зі сфери інформаційних технологій. Дівчата та хлопці ознайомились з професіями майбутнього, навіть назви яких нині звучать незвично. Ви тільки послухайте: дизайнер віртуальних світів, дизайнер доповненої реальності територій, світловий дизайнер, дизайнер-аргономіст натільних засобів безпеки, дизайнер візуальних ефектів модної індустрії, дизайнер енергопасивних споруд, дизайнер кіберфізичних систем, дизайнер біосистем, дизайнер доступного середовища, дизайнер веб-інтерфейсів і сервісів, проєктуальник інфраструктури повітроплавання…

До майбутнього життя потрібно готуватись вже зараз. Вже зараз здобувати знання, які допоможуть обрати свій шлях, і професію до душі, зокрема.

Запрошена фахівчиня Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості розповіла про здійснення профорієнтаційного консультування і тестування всіх охочих, хто прагне не помилитися у виборі своєї майбутньої професії.

Учнів зацікавила підготовлена відділом мистецтв виставка літератури, яка допоможе увійти в світ професій, розширити свої знання про себе, зробити усвідомлений вибір майбутнього фаху.

З великим інтересом школярі відвідали виставку творчих робіт «Творчість понад усе», переглянули колективні роботи членів Київського Центру  реабілітації  людей з інвалідністю, а також персональні роботи Лідії Бушевої, Вікторії Яценко, Ірини Смірнової, виконані в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва та наївного малюнку (виставку можна відвідати з 10.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю у Виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва до 10 березня).

Живіть осмислено!