30/06

Тринадцята казка

Сеттерфілд, Д.
    Тринадцята казка [Текст] : роман / Д. Сеттерфілд ; [пер. з англ. В. Горбатька]. – 2-е вид. – Харків : Кн. клуб “Клуб сімейн. дозвілля”, 2016. – 432 с. – 16+.

Марґарет Лі працює в батьковій книжковій крамниці й із задоволенням читає старовинні та рідкісні книжки. Якось вона натрапляє на книжку відомої письменниці Віди Вінтер «Тринадцять легенд про чудесні перетворення і розпач», у якій насправді було лише дванадцять оповідей. Тоді ж вона дістає пропозицію від знаної вигадниці записати правдиву історію її життя.
Видатна британська літераторка Віда Вінтер багато років вигадує собі біографії – і жодної щирої. На схилі віку вона врешті зважується розповісти правду, для чого запрошує до себе справжнього «книжкового хробака».
Допитливій та кмітливій Марґарет доведеться не лише розгадати загадку «тринадцятої легенди», але й зустрітися зі своєю сестрою-близнючкою… яка померла при народженні.

Перекладено 39 мовами

Бестселер The New York Times

Визнаний шедевр сучасної англійської прози, відкрив для широкої публіки жанр «неоготики»

Діана Сеттерфілд — англійська письменниця, чий дебютний роман «Тринадцята казка» 2006 року став літературною сенсацією у Великій Британії та Америці та змусив критиків оголосити про народження «нової Шарлотти Бронте».

16+

Також маємо у фонді видання 2007 р, тоді воно вийшло під назвою Тринадцята легенда