Подорожуючи країнами світу

Дива за Великою китайською стіною [Текст] : інформ.-бібліограф. матеріали / Державна бібліотека України для юнацтва ; [уклад. Г. Буркацька ; вступ. ст., фото на обкл. Г. Саприкіна]. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2019. — 65 с. — (Подорожуючи країнами світу).

 

2019 рік – рік Китаю в Україні. «Хороший друг і за десять тисяч лі залишається близьким сусідом» – китайське прислів’я. Щоб дружити, співпрацювати, будувати майбутнє, потрібно знати один-одного.

Для розуміння Китаю скористайтесь бібліографічним посібником, який допоможе прочинити щільну завісу його таємничості. Пізнання специфічності найдавнішої цивілізації світу, великої культури китайського народу, його історії, знайомство з унікальною мальовничою природою – все це дає можливість осмислити складне сьогодення Китаю, вражаючий злет економічних і соціальних змін. Культурні і природні «Дива за Великою китайською стіною» включені до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Тим хто цікавиться цією країною, хто любить читати і подорожувати світом, хто хоче дізнатись що об’єднує Україну і Китай, чи є у нас спільне минуле і майбутнє, інформаційно-бібліографічні матеріали допоможуть самостійно знайти відповіді, поринути у захоплюючий світ подорожей.

 

 

 

Франція – елегантність і краса [Текст] : бібліогр. покажч. / ДЗ “Державна бібліотека України для юнацтва” ; [відп. за вип. Г.А. Саприкін; уклад. Н. Гуцул, С. Настенко]. — Київ : ДЗ “ДБУ для юнацтва”, 2014. — 49 с. — (Подорожуючи країнами світу).

Бібліографічний покажчик «Франція – елегантність і краса» із серії «Подорожуючи країнами світу» містить описи книг, брошур, статей із періодичних видань, присвячених історії, науці і освіті, літературі і мистецтву, а також моді Франції. Представлені матеріали дають можливість здійснити подорож до цієї країни, ознайомитися з її минулим та традиціями, з відомими художниками, поетами, письменниками, науковцями тощо.

 

Державна бібліотека України для юнацтва
Японія – країна, де сходить сонце [Текст] : інформ.-бібліогр. матер. / Державна бібліотека України для юнацтва ; [уклад. Г. Буркацька ; відп. за вип. Г.А. Саприкін]. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2017. — 82 с. — (Подорожуючи країнами світу).

 

Тим, хто цікавиться цією найзагадковішою країною світу, хто мріє поїхати до Японії і хто любить мандрувати світом, не виходячи з дому, інформаційно-бібліографічні матеріали відкриють завісу таємничості, спонукають замислитись і спробувати самостійно знайти відповіді на питання про особливості країни де сходить сонце, її близькість до України.