22/06

Топ фото рекомендацій

Конкурс найкращих книг, які вплинули на вас морально, надихнули і спонукали вас до змін у вашому житті. Гештег #суч_укр_літ.

Стартує щорічний конкурс фотографій від Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації на тему: «Топ фото рекомендацій #суч_укр_літу».

Конкурс фотографій цього року буде про якісну сучасну українську літературу, яка допомагає осягнути нюанси свого часу. Адже саме письменник як ніхто інший має сили та наснагу хоробро дивитися в очі  дійсності і не приховувати правду. Мета конкурсу – це, перш за все, популяризація української книги та таланту і творчості письменника. Отже, пропонуємо учасникам Конкурсу створити власний Топ фото рекомендацій сучасної української літератури, яка видана після 2014 року.

Кожен з вас за цей проміжок часу 100% прочитав багато #суч_укр_літу і точно має, свій особистий топчик найкращих книг, які вплинули на вас морально, надихнули і спонукали вас до змін у вашому житті. А ще, ви точно рекомендували їх прочитати своїм друзям та знайомим.

Тепер ми пропонуємо вам поділитися вашими книжковими знахідками #суч_укр_літу не тільки з вашим колом друзів, а й зі всіма користувачами мережі.

Що потрібно зробити? Берете книгу сучасного українського автора, яку рекомендуєте до прочитання, робите з нею фото (можна селфі), додаєте коротенький опис про що книга та чому на вашу думку її варто прочитати, рік видання книги, автора фото та гештег #суч_укр_літ.

ГОЛОВНА УМОВА – на фото обов’язково маєте бути ви як учасник(ця) та книга #суч_укр_літу, яку ви рекомендуєте. За бажанням до створення композиції фото можуть долучитися (тобто бути зображеними на фото) усі охочі, якщо цього потребує ідея фото.

Наприклад:

#суч_укр_літ

Учасник: Литвин Марія

Автор книги: Ольга Саліпа

Назва книги: “Облудниця”

Рік видання: 2022

Рекомендація до прочитання: (текст)

Фотограф: Березна Ганна

ПРАВИЛА КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб.  Файли необхідно надсилати на електронну адресу Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації: smb-uba@ukr.net

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох) за різною тематикою (тобто 3 (три) фото рекемондації 3-х (трьох) різних книг.

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні індивідуальні члени Української бібліотечної асоціації або 1 представник офіційного партнера Асоціації у 2023 році віком до 35 років.

4. Термін закінчення прийому робіт – 1 вересня 2023 року.

5. Разом з фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка/посвідчення офіційного партнера Української бібліотечної асоціації у 2023 році, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Зазначте автора і назву книги #суч_укр_літу, рік видання, гештег,додайте стислий опис (анотацію) книги та чому її варто прочитати.

7. Пам’ятайте про авторські права (обов’язково вкажіть ім’я автора фото, якщо це не учасник конкурсу)!

8. На світлині має бути зображений учасник конкурсу – представник молоді Української бібліотечної асоціації та книга #суч_укр_літу, яку він рекомендує. За бажанням до створення композиції фото можуть долучитися (тобто бути зображеними на фото) всі бажаючі, якщо цього потребує ідея фото.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть опубліковані на сторінці Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації у фейсбуці, де, відповідно, відбуватиметься відкрите голосування.

Три світлини, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями конкурсу, та отримають цінні призи від Молодіжної секції.

Відкрите голосування на сторінці секції триватиме по 15 вересня 2023 року (включно).

12 світлин, які найбільш вдало розкривають ідею конкурсу буде відібрано для створення Молодіжного календаря на наступний рік.

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проєктів Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації та створення фотобанку секції.