10/11

Благодійну акцію зі збору українських книжок для Міської бібліотеки у Празі завершено!

У День української писемності та мови Державна бібліотека України для юнацтва (Георгій Саприкін, директор бібліотеки та Катерина Тишкевич, завідувачка науково-методичного відділу) в рамках Благодійної акції збору україномовних книжок для Міської бібліотеки у Празі надіслала до книгозбірні підліткові та дитячі україномовні книжки різних видавництв.

Завдячуючи Голові Благодійного фонду «Бібліотечна країна» Ігорю Степуріну Міська бібліотека у Празі одержить майже 100 примірників різножанрової літератури та періодичних видань.

До акції долучився директор видавництва «Саміт-книга», видавець Іван Степурін, який передав до бібліотеки для українських дітей та підлітків чудові книжки українських авторів, зокрема: Розвивайка для дошкільнят (у двох частинах); збірку казок «Затишна мамина казка»; «Шалені пригоди папуги Флінта» Віктора Андрієнка, Радни Сахалтуєв, Олени Шульги; «Гаврик» Дмитра Синиці; «(Не)відомі українці, які змінили історію» Надії Абрамчук, Миколи Сухомозського; «Шлях чаплі. Юність Чингіс Хана» До Тайж Могула.

Крім того, співробітники бібліотеки придбали дитячі розмальовки та чесько-українські (українсько-чеські) словники і розмовники, журнали для підлітків, що стануть у пригоді нашим краянам, які отримали тимчасовий прихисток у Чеській Республіці.