19/12

Акцію «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує» 2021 року завершено.

Акцію Державної бібліотеки України для юнацтва «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує» 2021 року завершено.

Творити дива може не тільки Святий Миколай. Цього року ми з вами назбирали чудових книжечок для діток Дитячого будинку сімейного типу Сатенків (м. Київ).

Спасибі всім небайдужим, хто долучився!

А далі про ще одне диво. Диво, яке творять Олексій і Юлія Сатенки. Це історія про надзвичайну родину, неймовірних батьків і дітей!

Зараз Олексій і Юлія опікуются десятьма дітками віком від 5 до 17 років, про яких з різних причин не  турбуються їхні біологічні батьки. Домашній затишок, тепло і піклування діти здобули в сім’ї Сатенків.

Дітки різні – і з вадами розвитку, і з психологічними травмами, отриманими від рідних батьків…

«Ми благословенні, бо маємо таку родину і таких чудових дітей, ми з чоловіком зробимо все можливе, щоб у наших діток у житті все було добре», – говорить мама Юлія. Вона розповідає особливі історії всіх своїх особливих дітей, і в цей час усмішка не сходить з її уст.

Діти – діти дійсно особливі – спокійні, привітні, дружні, милі. А оселя Сатенків – дуже затишна і  «тепла». Тут хочеться бути, повернутися, залишитися…

Олексій і Юлія! Скільки ж у ваших душах милосердя, любові, співчуття, щоб не тільки перейматися долею чужих дітей, а й брати в ній активну участь, не боятися відповідальності, труднощів, навантаження…

Спасибі вашій родині, що впустили погрітися біля вашого родинного вогнища!

Низький уклін батькам, людям з великим серцем і відкритою душею! Щасливої долі дітям!

Друзі! Давайте вірити в дива, а також разом творити чудові речі!

Добро – це та річ, яка ділиться, і якої від цього стає ще більше.

Будьте небайдужі! Огляніться, можливо, поряд є хтось, хто потребує допомоги, підтримки чи просто доброго слова.

Діліться теплом своєї душі і ій від цього стане тільки тепліше!

Ой, хто, хто Миколая любить?

Історія акції. Державна бібліотека України для юнацтва започаткувала акцію «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує» в 2020 році. Зібрані минулого року книжки передали дітям з вадами слуху Спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №9 м.Києва.