Test Your English

Закінчується навчальний рік, а це означає, що скоро будуть підсумовані і оцінені отримані знання.

Саме час готуватися до іспитів, які мають значний вплив  на майбутнє випускників, – до державної підсумкової атестації та до зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати ЗНО та ДПА не тільки підвищують самооцінку учнів, але й відкривають шлях до вибраних ними вищих навчальних закладів.

Якщо ви плануєте обрати одним із предметів ДПА/ЗНО англійську мову, – для вас книжкова виставка «Test Your English» від відділу літератури іноземними мовами.

Видання, представлені на виставці допоможуть  вам узагальнити й систематизувати вивчений матеріал шкільної програми, удосконалити навички використання англійської мови на практиці, полегшити процес підготовки до тестування, значно підвищити свій рівень знань і отримати необхідну впевненість для успішного виконання тестів.

 Англійська мова [Текст] : комплексна підготовка до ЗНО : ЗНО-2021 / [авт.-укл.: С. М. Куриш, В. П. Заяц, А. М. Шевчук та ін.]. — Київ : Генеза, 2020. — 160 с. — (Зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів).

Анотація

Посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти та абітурієнтам якісно підготуватися до 3НО з англійської мови.

Видання складається з розділів, які вміщують тренувальні вправи різних рівнів складності з аудіювання, читання, використання мови, письма та тести у форматі 3НО.

Тексти з аудіювання, ключі до вправ та тестів розташовано в кінці посібника. Аудіосупровід до завдань з аудіювання розміщено на сайті видавництва «Генеза» за QR-кодуванням.

Зміст сертифікаційної роботи з англійської мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови для осіб , які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти .

Загальна кількість завдань роботи – 59. На виконання роботи відведено 150 хвилин.

Навчальний посібник містить матеріали , які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти та абітурієнтам якісно підготуватися до ЗНО з англійської мови.

 

 

 English Exam Brushup [Текст] : комплексне вид. для підготов. до ДПА та ЗНО; рівні В1 та В2; ЗНО 2021 / [голов. ред. Б. Будний]. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 392 p. — Англ. мовою.

Анотація

У навчальному комплексному виданні для підготовки до ДПА і ЗНО зібрані:

• зразки завдань для сприймання на слух;

• тематичні тренувальні тести;

• граматичний довідник;

• лексичний довідник;

• вправи на використання мови;

• зразки письмових повідомлень;

• комплексні тести у форматі ЗНО;

• відповіді до завдань.

 

 

Валігура, Ольга Романівна.
Англійська мова [Текст] : комплексна підготовка до ЗНО 2021 : за чинною програмою ЗНО / О. Р. Валігура, Л. М. Давиденко. — Вид. 5-е, допов. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 592 с.

Анотація

Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи, тестові завдання та 20 варіантів тестів у форматі ЗНО з мультимедійним додатком.

Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО.

Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

 

 

Валігура, О. Р.
Англійська мова [Текст] : зб. тест. завд. для підготовки до ЗНО ; [ЗНО 2021] / О. Р. Валігура, Л. М. Давиденко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 272 с.

Анотація

Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить різноманітні тестові завдання та 10 варіантів тестів у форматі ЗНО з мультимедійним додатком.

Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для загальноосвітньої школи та програмі ЗНО.

Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

 

 

Доценко, І. В.
 Англійська мова [Текст] : довідник : готуємось до ЗНО : за чинною програмою ЗНО / І. В. Доценко, О. В. Євчук. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 384 с.

Анотація

Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України.

Видання допоможе учням та абітурієнтам узагальнити й систематизувати вивчений матеріал шкільної програми, удосконалити навички використання мови на практиці, полегшити процес підготовки до тестування та намітити стратегію для успішного виконання тестів.

Довідник містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теоретичного матеріалу.

У першому розділі подано повний шкільний курс граматики англійської мови.

Другий розділ містить лексичний та орфографічний матеріал, що стосується словотворення, фразеологізмів, омофонів та помилок, яких зазвичай припускаються на письмі й у мовленні.

Третій розділ присвячений стратегіям виконання завдань з читання та письма і помилкам, яких зазвичай припускаються під час тестування. Тут також представлені зразки виконання тестових завдань та написання творчих робіт, які відповідають вимогам до рівня підготовки абітурієнтів.

Четвертий розділ містить вправи на закріплення теоретичного матеріалу, граматичного, лексичного й орфографічного довідників.

Перевірити правильність виконання завдань допоможуть відповіді, подані в кінці посібника.

Для учнів старших класів, які готуються до тестування з англійської мови, державної підсумкової атестації та до вступу у вищі навчальні заклади

 

 

Доценко, І. В.
Smart Tutor. Англійська мова [Текст] : посібник-репетитор : рівень В1; ЗНО/ДПА 2019 / І. В. Доценко, О. В. Євчук. — Кам‘янець-Подільський : Абетка, 2019. — 348 с.

Анотація

Посібник містіть різноманітні за формою тестові завдання уровня складності В1, зміст якіх відповідає вимогам чинних програм з англійської мови 9-11 класів подготовки ДПА , ЗНО та інших видів тестування з англійської мови.

Видання адресоване учням загальноосвітніх шкіл , ліцеїв та гімназій, абітурієнтам , студентам, учителям й широкому колу людей, які вивчають англійську мову та готуються до тестування.

 

 

Доценко, Ірина Василівна.
Англійська мова [Текст] : тренажер для підготовки до ЗНО : за чинною програмою ЗНО / І. В. Доценко, О. В. Євчук. — Вид. 3-е, переробл. і допов. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020. — 224 с.

 Анотація

Навчальний посібник містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови.

Видання містить тест-зразок, 2 тести, до яких увійшли завдання з розуміння мови на слух (Listening), читання (Reading), використання мови (Use of English) та з письма (Writing), і 23 тести, до яких увійшли завдання з читання (Reading), використання мови (Use of English) та з письма (Writing).

Рівень цих тестів відповідає чинній програмі ЗНО.

Наприкінці посібника є відповіді до завдань.

Для випускників закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, гімназій, а також для абітурієнтів і студентів.

 

 

Куриш, С. М.
Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 кл [Текст] : навч. посіб. : ДПА 2020 / С. М. Куриш, С. В. Войтоловська, Н. В. Моспан. — 2-е вид. — Київ : Генеза, 2020. — 80 с.

 Анотація

Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» містить 30 варіантів екзаменаційних білетів із завданнями для контролю читання та використання мови й 9 варіантів текстів для аудіювання з аудіосупроводом у виконанні носіїв англійської мови.