STEAM

STEM представляє науку, технології, інженерію та математику. “STEAM” представляє STEM плюс мистецтво – гуманітарні науки, мовні мистецтва, танці, драма, музика, образотворче мистецтво, дизайн та нові медіа.

STEAM – це не нова концепція. Такі люди, як Леонардо да Вінчі, показали нам важливість поєднання науки та мистецтва для відкриттів.

Ці загальні можливості мають вирішальне значення для зростання майбутньої робочої сили, яка розуміє потенціал “що робити” при вирішенні проблем, що виникають у реальному житті.

 

1. Клятий раціоналіст. Українськомовний науково-популярні відео. Пропаганда раціоналізму. Презумпція наукового методу. Це наразі найкрутіший український проект, який нестримно розвивається. Автор: Артем Албулhttps://www.youtube.com/channel/UCioz7pLeEpBNrFfwHb2m-pA.

2. Довколаботаніка. Цікаві дописи з біологічних та загальнонаукових тем, круті візуальні меми. А ще Olexii Kovalenko періодично стає “ботаніком в кедах”. https://www.youtube.com/channel/UCG_6Zmdf8kvHcaH5zxmXRwQ.

3. Мікроб і я. Поширення цікавих практичних сучасних знань простою мовою, створення якісного українського контенту. Цікаві статті, дописи й подкасти про харчування, здоровий спосіб життя від біологині Olena Livinska.

4. Цікава наука. Популяризація науки.

5. Alpha Centauri Ukraine. Все про космос і космічні польоти. https://www.youtube.com/channel/UCbhABwj6Ijp1dYG3Wo5Ek3Q

6. NEED / animation studio. Науково-популярні відео. https://www.youtube.com/channel/UCCNojxjNLyszjuLE2kqvXmg

7. Tokar.ua. Переклади науково-популярних відео. https://www.youtube.com/channel/UCq6zn2sHMneKDVOHdFprf-w

8. Лакуна. Влог про науку на різні теми. Автор: Андрій Горбунов (@androniq). https://m.youtube.com/channel/UCbdht4E6LFjRpTDgXWnV_jg