Ігри, вікторини, квізи

Гра-пазл «Магія Шевченкового слова»

Тарас Шевченко – гордість нації, символ України; це український поет, письменник, художник, графік, громадський діяч, філософ, політик, фольклорист, тобто надзвичайно багатогранна людина. Його справедливо називають духовним батьком сучасного українського народу. Його ім’я відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста.

Шевченко залишив нам своїнеоціненнідуховнінадбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Вінпробуджувавлюбов до своєїБатьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабкихнадію і віру. Ми повиннізавждипам’ятати про геніяукраїнського народу.

А наскількидобре тизнаєш твори Шевченка?

Онлайн-гра «Подорож країнами світу»
Кожна країна має свої найвідоміші пам’ятки природи чи архітектури, з якими ви напевно вже знайомі. У пізнавальній і захоплюючій онлайн-грі у вас буде прекрасна можливість перевірити свої географічні знання і довести, що ви справжній мандрівник.
Подорожуйте найкращими місцями світу і отримуйте задоволення!

Квіз “Чи знаєте ви професії?”


Онлайн-гра «Невідомі професії відомих людей»

Більшість українських та світових знаменитостей, до того, як стати відомими та затребуваними, займалися зовсім не сценою, кіно чи написанням книг . А частенько мили посуд, продавали хот-доги, підробляли сторожами, шоферами. Хоча є й такі, що мали доволі шляхетні професії: вчителя, медика чи юриста.

То ж спробуємо розібратись, ким були у минулому знаменитості та хто вони за фахом?

Он-лайн гра «Учням про видатних фізиків»

Поринь у світ творців фізичної науки. Стань знавцем фундаментальних відкриттів. Створи правильну пару: цікаві винаходи і впізнай портрет творця даних відкриттів. Бажаємо успіхів!

Онлайн-гра “Щастя бути здоровим!”
Розуміння щастя особливе в кожної людини, і кожен вкладає в цей термін свій зміст. Але починається все з гарного самопочуття і міцного здоров’я. Чи знаєш ти, що корисно а що шкідливо для твого здоров’я? Перевіримо?