Путівник підприємця. Менеджмент

“Менеджмент – це особливий вид діяльності, що перетворює неорганізований натовп в ефективну, цілеспрямовану і продуктивну групу… Менеджер — це одночасно композитор і диригент.”

   Пітер Ф. Друкер

В організаціях усе більшого значення набуває діяльність професійних управлінців – менеджерів. Саме ці категорії працівників сприяють утвердженню підприємства на ринку, успіху в конкурентній боротьбі, втіленню нових ідей та результативних стратегій.

Відділ періодичних видань підготував добірку книг та статей на тему ефективного управління підприємствами і організаціями і пропонує їх вашій увазі.

 

 

 

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти [Текст] / А. Остервальдер, І. Піньє, Г. Бернарда, А. Сміт ; пер. з англ. Р. Корнута. — Київ : Наш формат, 2018. — 324 с.

Анотація

Щоб зробити бізнес успішним, варто знайти клієнтський сегмент і задовольнити його потреби — звучить майже як аксіома. Та як дізнатися, що саме потрібно споживачеві? І як не помилитися? Відповісти на ці питання допоможе друга книжка Александера Остервальдера й команди практиків, присвячена розробленню ціннісних пропозицій. Це своєрідна шпаргалка для вибагливого бізнесмена-практика. Автори пояснюють, як розробляти ціннісні пропозиції й тестувати їх, не витрачаючи зайвих грошей і часу, як ставити себе на місце користувача, переводити команду з режиму «проспати нудну нараду» на «працювати злагоджено й ефективно». Щоб не гаяти читацький час, автори подають інформацію доступно й структуровано, без зайвих сторінок. Запропоновані інструменти й історії успішних компаній ідеально доповнюють бізнес-комікси.

 

 

Стратегічний фінансовий менеджмент у діяльності корпорацій [Текст] / Решетник Н. І., Насікан Н. І., Клименко О. М., Світлична К. С., Суслова Т. О. // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики. — 2021. — № 2 (37). — С. 134-141. — Бібліогр. в кінці ст. (14 назв).

 

 

 

 

Бортник, Сергій Миколайович.
 Розвиток корпоративного менеджменту в системі управління персоналом [Текст] / Сергій Миколайович Бортник // Право і безпека. — 2020. — № 3 (78). — С. 45-51. — Бібліогр. в кінці ст. (10 назв).

 

 

 

 

Власенко, Олена.
Тайм-менеджмент. Складник організації власної ефективної діяльності [Текст] / Олена Власенко // Директор школи. — 2020. — № 11-12 (863-864). — С. 30-33. — Бібліогр. в кінці ст. (4 назви).

 

 

 

 

Гевчук, А. В.
Удосконалення сучасного менеджменту в умовах конкурентних відносин через дослідження інструментів і використання зарубіжного досвіду [Текст] / Гевчук А. В., Отрубчак Є. Г. // Економіка Вінниччини. — 2021. — № 1. — С. 3-8. — Бібліогр. в кінці ст. (8 назв).

 Анотація

Розглянуто систему підготовки, прийняття рішень та контролю за виконанням завдань в системі охорони здоров’я України.

 

 

Гевчук, А. В.
Формування сучасних підходів ефективного менеджменту в умовах проведення реформи охорони здоров’я [Текст] / Гевчук А. В., Магомаєва Е. М. // Економіка Вінниччини. — 2021. — № 2. — С. 5-8. — Бібліогр. в кінці ст. (5 назв).

 

 

 

 

Голдратт, Е.
Мета. Процес безперервного вдосконалення [Текст] / Е. Голдратт, Д. Кокс ; пер. з англ. І. Ємельянова. — Київ : Наш формат, 2018. — 448 с.

 Анотація

Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже діючу модель. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффом Коксом, став класикою менеджменту та допоміг трансформуватися сотням компаній по всьому світу.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для усіх, хто цікавиться підприємництвом, для власників та керівників бізнесів, усіх, хто планує розпочати власну справу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка дозволить зрозуміти глобальні принципи, що застосовуються у виробництві, визначити та позбутися слабких місць вашого проекту і навіть перенести нові підходи у життя поза офісом. Автор не пропонує готові бізнес-поради, а подає захопливу історію про людей, які намагаються зрозуміти, що рухає їхнім світом, і як покращити цей процес.

 

 

Грабовська, І. В.
Сучасні аспекти управління знаннями в інноваційному менеджменті організації на засадах креативності / І.В. Грабовська // Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки. — 2020. — № 3. — С. 42-47. — Бібліогр. в кінці ст. (6 назв).

 

 

 

 

Григорук, О. І.
Перспективи розвитку влади і лідерства у менеджменті [Текст] / Григорук О. І., Прудченко О. В., Прозорова К. Г. // Економіка Вінниччини. — 2021. — № 2. — С.17-18. — Бібліогр. в кінці ст. (4 назви).

 

 

 

 

Дубина, Максим.
 Роль кіберстрахування в системі ризик-менеджменту банківських установ / Максим Дубина, Ірина Середюк, Наталія Білоус // Проблеми і перспективи економіки та управління. — 2020. — № 1 (21). — С. 183-196. — Бібліогр. в кінці ст. (25 назв).

 

 

 

 

Касьян, Владислав Володимирович.
Проблемні контексти сучасної гуманітаристики: концептуальні основи змісту навчальної дисципліни “Інформаційний менеджмент” / Владислав Володимирович Касьян // Питання культурології. — 2021. — Вип. 37. — С. 159-168. — Бібліогр. в кінці ст.

 

 

 

 

Костакова, Ліна Дмитрівна.
 Антикризовий фінансовий менеджмент – компонента управління промисловим підприємством [Текст] / Костакова Ліна Дмитрівна // Економіка. Фінанси. Право. — 2021. — № 5/1. — С. 10-13. — Бібліогр. в кінці ст. (9 назв).

 

 

 

 

Любчук, Валентина.
Бренд-менеджмент як вид управлінської діяльності / Валентина Любчук // Соціологічні студії. — 2020. — № 1. — С. 57-63. — Бібліогр. в кінці ст. (14 назв).

 

 

 

 

 

Собко, Ольга.
Вдосконалення управління інноваційними проектами та пожвавлення інноваційної активності підприємств України / Ольга Собко, Ігор Крисоватий // Вісник економіки. — 2021. — Вип.3 (101). — С. 84-97. — Бібліогр. в кінці ст. (15 назв).

 

 

 

 

Хаустова, К. М.
 Індикатори стратегічного контролю як складова цифрового менеджменту підприємства / К.М. Хаустова, Я.В. Мельник // Бізнес Інформ. — 2021. — № 10. — С. 351-357. — Бібліогр. в кінці ст. (12 назв).