Видавнича діяльність Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді

Видавнича діяльність Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді [Електронний ресурс] : анот. бібліогр. покажч. Вип. 23 / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. К. Тишкевич ; ред. К. Тишкевич, Н. Паянок. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2023. — 116 с.

 Анотація

У виданні наведено анотований огляд методико-бібліографічних видань Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді. Крім того, зазначено

аналоги друкованої видавничої продукції, що розміщені на сайтах бібліотек України для юнацтва, молоді.

Видавничу продукцію представлених бібіліотек – розміщено за алфавітом.

Допоміжний апарат видання містить: передмову (від укладача) та вступну статтю, де охарактеризовано видання бібліотек для юнацтва, молоді, а також надано рекомендації щодо професійної підготовки фахових матеріалів.

Розраховано на бібліотечних фахівців та спеціалістів, які працюють із молоддю.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

 

 

Видавнича діяльність Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді : бібліогр. покажч. Вип. 22 / [уклад. Г. Шинкаренко ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич, Т. Сопова] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – К. : [б. в.], 2022. – 47 с.

У покажчику наведено частково анотований огляд методико-бібліографічних видань Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді видані в 2021 році.

Тимчасово відсутні видання з Херсонської та Чернігівської обласних
бібліотек для юнацтва.

 

 

 

Видавнича діяльність Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді 
: бібліогр. покажч. Вип. 21/ [уклад. : Т. Сопова, А. Шинкаренко ; ред. В. Кучерява] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. – 48 c.

У 21-му випуску покажчика наведено огляд методико-бібліографічних видань Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді, які були видані в 2020 та частково в 2019 рр.

 

 

 

Видавнича діяльність Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді : бібліогр. покажч. Вип. 20 / [уклад. А. Шинкаренко ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2020. – 40 c

У 20-му випуску покажчика наведено огляд методико-бібліографічних видань Державної та обласних бібліотек України для юнацтва, молоді, які були видані в  2019 році

.