23/05

Простір для саморозвитку та мотивації

У відкритому доступі для читачів пропонуємо кращі книги видавництва «Наш формат», яке спеціалізується на виданні нон-фікшн літератури: від бізнесу та економіки до психології, мотиваційної літератури, біографій та мемуарів. Такі видання всебічно сприяють саморозвитку молодого покоління та мотивації його до вибору життєвих пріоритетів. Видавництво представило читачам понад 200 перекладів українською мовою. Ці книги змінили та продовжують змінювати життя багатьох людей.

Наприклад:

Кейн, С. Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати [Текст]/ С.Кейн ; пер. з англ. Т. Заволоко. – Київ : Наш Формат, 2016. – 368 с.

Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою. Для інтровертів та екстравертів, які хочуть зрозуміти себе і тих, хто поряд.

Коллінз, М.-Т. Величні за власним вибором [Текст] : Невідомість, безлад та успіх – чому деякі процвітають усупереч всьому/ Д.Коллінз, М.-.Хансен ; пер. В. Заборова. – 3-є вид. – Київ : Наш Формат, 2017. – 368 с.

Ви дізнаєтесь, як перемагати в будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах, як знаходити правильний шлях і будувати величну компанію, що здатна не просто реагувати на події, а створювати їх. Видання є практичним посібником для підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів та інших.

Адізес, І. Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером [Текст]/ І.Адізес ; пер. з англ. С. Сарвіра. – Київ : Наш формат, 2019. – 312 с.

У цьому виданні І.Адізес розповідає, як сформувати команду та як взаємодіяти з носіями різних стилів, які спілкуються різними мовами.

Двек, К. Налаштуйся на зміни [Текст] : Нова психологія успіху/ К.Двек ; пер. з англ. Ю Кузьменко. – Київ : Наш формат, 2017. – 288 с.

Успішність у навчанні й роботі, спортивні досягнення, мистецький хист та й взагалі будь-яка сфера людського життя може змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про наші можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність і наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Талеб, Н.-Н. Чорний лебідь [Текст] : Про (не)ймовірне у реальному житті/ Н.-.Талеб ; пер. з англ. М. Климчук. – Київ : Наш Формат, 2017. – 392 с.

Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейднр Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем. Його книжка про філософію, психологію і математику рідкісних подій стала світовим бестселером.

Проводьте корисно і змістовно час у відділі читальних залів.