Професії, які ми обираємо: підбірка інтернет-видань для старшокласників

Пропонуємо вашій увазі підбірку інтернет-видань, які допоможуть у виборі професії та розумінні побудови своєї кар’єри.

Профорієнтаційний буклет для молоді [Електронний ресурс] / власник прав Державна служба зайнятості. — Київ : [б. в.], 2020. — 11с.

Переглянути документ в електронному каталозі     (знизу посилання на повний текст)

Буклети розроблено за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у рамках спільного плану дій з метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді на виконання Меморандуму про співробітництво між Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості, який підписано 3 червня 2019 року.

Буклети включають ефективні інструменти для молоді, яка прагне свідомо обирати майбутню професію, а також для спеціалістів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні.

Плануванна кар’єри: 6 кроків до успіху[Електронний ресурс] / упоряд. Саприкіна М. — Київ : Юстон, 2017. — 31с.

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для молодих людей, які вже працюють або тільки розпочинають пошук роботи своєї мрії, з планування кар’єри. В посібнику надані конкретні поради щодо кожного з шести етапів розбудови своєї кар’єри, а саме: з планування кар’єри, підготовки резюме, роботи із соціальними мережами, підготовки до співбесіди, першого робочого дня і постійного навчання.

В публікації використано поради компаній, які входять до Українського Пакту для молоді, а саме: 1+1 медіа, Кока-Кола Беверіджиз Україна, lifecell та Nestle.

Керівництво буде корисним для молодих людей, які прагнуть отримати роботу своєї мрії і готові працювати задля цього.

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє в банківській сфері [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2018. — 42c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку банківської сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги

до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів банківської сфери, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради двох провідних банків України, які є партнерами проекту «Карта професій»: Перший Український Міжнародний Банк та UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP.

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє в юридичній сфері [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2018. — 44c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку юридичної сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів юридичної сфери, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради чотирьох провідних юридичних фірм України, які є партнерами проекту «Карта професій»: Василь Кісіль і Партнери, Arzinger, Baker & McKenzie та DLA Piper.

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє у сфері ІТ [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2018. — 40c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери інформаційних технологій в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних ІТ-спеціалістів, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради двох провідних ІТ-компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: BAKOTECH та SAP.

Твоє майбутнє у сфері торгівлі [Електронний ресурс] / А. Г. Зінченко, Т. Л. Деркач , М. С. Саприкіна та ін. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2018. — 44c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери торгівлі (ритейлу) в Україні, подано інформацію про основні професійні напрями,

вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та рекомендації від топ-менеджерів.

У публікації використано матеріали та поради трьох провідних компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: «Леруа Мерлен Україна», «Watsons Україна» та Winner Group Ukraine.

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє в аграрній сфері [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2018. — 40c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку аграрної сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів аграрного сектору, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради п’яти провідних аграрних компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: Астарта-Київ, Монсанто Україна, Сварог Вест Груп, Сингента та Харвіст Холдинг.

Керівництво буде корисним для молодих людей, що прагнуть отримати роботу своєї мрії і готові працювати задля цього.

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє в галузі металургії [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2019. — 68c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку металургійної галузі в Україні, викладено інформацію про основні професійні напрями, вимоги до знань та навичок. Також буклет містить інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та корисні поради від топменеджерів.

У публікації використано матеріали провідної гірничо-металургійної компанії України «Метінвест Холдинг», яка стала партнером проекту «Карта професій».

Деркач, Т. Л.
Твоє майбутнє у гірничодобувній галузі [Електронний ресурс] / Деркач Т. Л., Саприкіна М. С. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : Юстон, 2019. — 68c. — (Карта професій).

Переглянути документ в електронному каталозі (знизу посилання на повний текст)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку гірничодобувної галузі в Україні, викладено інформацію про основні професійні напрями, вимоги до знань та навичок. Також буклет містить інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та корисні поради від топменеджерів.

У публікації використано матеріали провідної гірничо-металургійної компанії України «Метінвест Холдинг», яка стала партнером проекту «Карта професій».

Дівчата можуть усе! [Електронний ресурс] : комікс / сценарист Доманська О. ; консультант сценариста Кобзар М. ; дизайнер-іл. Согоян Т. ; ред. Семенко К., Саприкіна М., Кошовська Н., Мартиненко Н. ; власник прав Центр “Розвитку КСВ”. — Київ : [б. в.], 2019. — 20с.

Переглянути документ в електронному каталозі   (знизу посилання на повний текст)

Ідея створення коміксу виникла в процесі проведення Хакатону для дівчат-студенток “Hack4Good 2.0: як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей?”, що проходив у Києві в липні 2018 року. Хакатон був організований Центром «Розвиток КСВ» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в рамках ініціативи Дівчата STEM. Мета Хакатону – збільшити кількість дівчат у STEM і заохотити їх досліджувати світ науки, техніки, інженерії та математики через розробку цікавих рішень. Відповідно до дослідження Майкрософт у 2017 році, дівчата часто приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів через гендерні стереотипи батьків, в школі та суспільстві. І як результат, у STEM-професіях, які є престижними і високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок.

ДІВЧАТА МОЖУТЬ УСЕ!

Навчатися у школі не просто: у кожного часом бувають справжні челенджі. Наприклад, трапляються ситуації, коли одногрупники або вчителі не вірять у здібності дівчат, особливо в точних науках. Як тоді дівчатам повірити в себе? Об’єднатися! І одразу в них з’являється супер-віра і супер-сила. Ця сила дівчат не знає перешкод на своєму шляху.

ПРО ЩО КОМІКС?

У невеликому місті ІТ-компанія оголосила конкурс серед школярів і школярок: потрібно створити винахід, що змінить світ на краще. Команда переможців полетить у Каліфорнію на зустріч із Ілоном Маском. Чотири десятикласниці об’єднали свої зусилля, щоб реалізувати проект, який допоможе подолати проблему світового масштабу. Їхні супротивники – найрозумніші хлопці міста, і серед них – син вчителя математики. Чи вдасться дівчатам перемогти?

9-11 класи. Спецурок. Як обрати майбутню професію?

Також ми рекомендуємо вам скористатись рекомендаціями Алгоритмом вибору професії, підготовленими сайтом http://proforientator.info

Безкоштовна профорієнтаційна платформа «ChoiZY», що має на меті допомогти підліткам обрати професію до душі.

На сайті можна дізнатися про спеціальності журналіста, психолога, викладача,  сценариста, менеджера з комунікацій та букера модельного агентства.

Про свою роботу розкажуть розробник чат-ботів у «Facebook»,  E-commerce та softskill тренер.

Безкоштовна профорієнтаційна платформа «ChoiZY»

Освіта в УкраїніКим бути? Каталог професій.
Вибір професії — серйозний крок. Ми допоможемо довідатися про специфіку різних професій, плюсах і мінусах кожної та зробити усвідомлений вибір.