Про бібліотеку

Ця сторінка не для читачів, але однозначно, вона  для того, щоб творити нашу бібліотеку найкращим місцем для тих, хто користується її послугами, хто залучається до партнерської співпраці та тих, хто творить її зсередини.

Робота

Якщо ви сповідуєте наші цінності, розділяєте місію та готові всі свої таланти, професіоналізм та зусилля інвестувати значну частину доби  задля досягнення спільної візії, запрошуємо стати частиною дружньої команди Державної бібліотеки України для юнацтва. Творитимемо її історію разом!

Ознайомтесь з актуальними вакансіями, надсилайте резюме  з темою “Хочу працювати разом з вами” на адресу hr@4uth.gov.ua та чекайте відповіді чи запрошення на співбесіду.

Якщо ви отримали запрошення на співбесіду, сторінка Плануй свій візит зорієнтує як дістатися до Бібліотеки, а також, які справи можна  вирішити разом із візитом.

База практики

Багаторічна співпраця поєднує нашу бібліотеку з навчальними закладами, які готують майбутніх фахівців інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Бібліотека є базою виробничої практики для студентів коледжів та вишів.

Хочеш відчути на собі “Силу молоді” та пройти “випробовування живим читачем”? Проходь практику у нас!

  1. Приходь до нас на екскурсію разом з групою
  2. З’ясуй у наукового керівника, чи є актуальний Договір про співпрацю між Кафедрою та Бібліотекою, можливо, його слід оновити.
  3. Зверніться до Директора із клопотанням про проходження практики.

Розвиток персоналу

Якщо ви готові розвивати партнерство з бібліотекою задля досягнення спільних цілей та результатів

З питань організації навчання для працівників бібліотеки звертайтесь hr@4uth.gov.ua

 

Завідувачка відділу кадрів: Дьоміна Людмила Олександрівна  тел: (044) 257-3115