29/03

Презентація посібника «Громадянська освіта: як втілити на практиці»

У Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася презентація посібника «Громадянська освіта: як втілити на практиці» для фахівців бібліотек України для юнацтва і молоді, керівників громадських об’єднань, молодіжних рад та інших представників українського молодіжного середовища.

Спікер заходу Лідія Фесенко, координаторка та старший спеціаліст програми МРІ (Міжнародний республіканський інститут), виступила з кейсами для обговорення: учнівське самоврядування, молодіжні ради, заклади освіти та позашкільні заклади, молодіжні центри. Саме участь юнацтва і молоді у шкільних радах старшокласників, органах студентського самоврядування та молодіжних організаціях, сприяють формуванню проактивної громадянської позиції та генеруванню молодіжного громадянського середовища.

Посібник містить 4 розділи та кейси для прокачки себе як громадянина: громадянське суспільство, молодіжні ради та організації; учнівське самоврядування; Громадянська ідентичність через молодіжні обміни; політичні дебати про сталий розвиток, орієнтований на громади.

Разом із посібником можна отримати такі компетентності: адаптивність; лідерство та соціальний вплив; співпраця; громадська активність і обізнаність; інклюзивність; інформаційна та медіа грамотність; емоційний інтелект.

Посібник із громадянської освіти розроблений у межах програми «Мріємо та діємо» для кожного, хто хоче розібратися або прокачати себе та свої команди у сфері громадянської освіти.

Тож вивчайте посібник і творіть реальні зміни з посібником “Громадянська освіта: як втілити на практиці!”: https://www.hromosvita.com/