Потік клієнтів з Facebook та Instagram

658.8:004.738.5

К17  Калінін, О.Ю.

Потік клієнтів з Facebook та Instagram. Як заробляти за допомогою соціальних мереж [Текст] : Настільна книга для підприємців та спеціалістів / О.Ю. Калінін, І.О. Осецимський, О. Аль-Ватар. – Одеса : ФОП Бондаренко М.О., 2019. – 190 с.

Книга занурює читача у світ Інтернет-маркетингу і соціальних мереж, навчає орієнтуватися в сучасних технологіях просування і розвитку бізнесу. У книзі описана велика кількість інструментів, які допоможуть зробити рекламу в Інтернеті ефективною. Запропоновані методи сприятимуть зростанню обсягів продажів та впізнаваності бренду без збільшення рекламного бюджету. Розроблені на основі багаторічного досвіду стратегії піднімуть на новий рівень будь який бізнес, а процес прийняття рішень стане більш швидким та чітким. Об’єднавшись для написання книги, автори підтягнули її корисність до третього ступеню!

Саме вона послугує настільною книгою для підприємців, які вирішили самостійно розібратися в основах маркетингу у соціальних мережах, а також джерелом ідей для фахівців.