19/07

Поетичні читання «Любов – це світ для двох»

Поетичні читання «Любов – це світ для двох» відбулися в Державній бібліотеці України для юнацтва за організації і підтримки Громадської організації «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» і Київського Центру реабілітації людей з інвалідністю.

Слухати вірші – радість, слухати вірші в авторському виконанні – велика удача.

Своїми спогадами, емоціями, переживаннями, радістю поділилась у віршах поетеса Ірина Савєкіна.

Ірина народилася у місті Дніпро,  там минули її дитячі роки. До Києва переїхала,  коли пішла до спецшколи-інтернату №15. На літературну стежину дівчина стала ще у шкільні роки. Перші поетичні твори з’явилися, як це часто буває, коли душу переповнюють переживання через нерозділене перше кохання.

Перші публікації з’явилися вже у випускних класах – Ірину помітили, і запропонували опублікувати її твори в журналі “Джин”. Ірина має чотири авторських збірки. Пізніше вірші дівчини публікувались у різноманітних газетах та журналах, колективних збірках. Ірина отримала  численні  грамоти, дипломи і подяки фестивалів, на яких виборювала перші і другі місця. Виступала на християнському радіо “Еммануїл”. Поезія опублікована у двох збірках: “Тільки про любов” (2016) та “Любов – це світ для двох” (2019).

Під час зустрічі Ірина Савєкіна прочитала як свої ранні вірші, так і останні, написані під час війни Росії проти України, а також презентувала збірку “Кохання – це світ для двох”.

Дякуємо Ірині Савєкіній за творчість і можливість торкнутися її душі!