04/09

“Подих Китаю” персональна фотовиставка Георгія Саприкіна

Новий виставковий сезон в бібліотеці розпочався з першої персональної фотовиставки директора Державної бібліотеки України для юнацтва Георгія Саприкіна “Подих Китаю”. Завзятий мандрівник, він шість разів відвідав Китай за останні десять років.

В своїх подорожах він побачив країну, де високотехнологічний світ сучасних мегаполісів поєднується зі збереженням давних традицій, природу, чиї ландшафти неодноразово зображували інші планети в стрічках блокбастерів, людей, нащадків великих цивілізацій, які в своєму сьогоденні творять найшвидше зростаючу економіку світу. Тож йому було, що показати та розповісти під час презентації на відкритті виставки 6 вересня. Авторські світлини доповнили кадри слайд – шоу «Чим мене здивував Китай»: про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва,  чайну церемонію тощо. Цікава розповідь допомогла уважним слухачам відповісти на питання вікторини «Чи правда, що в Китаї?”, а із замудреними складними питаннями допомагала впоратись книжкова виставка-панорама “Центр світу”. Завершальним аккордом зустрічі стала чайна церемонія, яку провів країнознавець, мандрівник Дмитро Мазуренко.

Протягом вересня 40 авторських світлин розповідатимуть про заповідні місця Піднебесної, її пам`ятки та сучасне життя, традиції та мистецтво.
Георгій Анатолійович згоден з Іваном Буніним в тому, що «людину роблять щасливим три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати», якщо ви також щасливі у своїх подорожах, та хочете розділити ці емоції від пізнання світу з друзями, ось вам ідея: організувати персональну фотовиставку в Державній бібліотеці України для юнацтва, зібрати друзів, родичів, сусідів на презентації та відтворити деталі своєї подорожі в уяві та спогадах.

Подих Китаю. Фотовиставка Георгія Саприкіна17 вересня студенти І курсу НУБІП України (харчові технології) завдяки цікавій та змістовній розповіді автора виставки Georgii Saprykin, мали змогу зануритися у дивовижний світ Китаю.

Geplaatst door Аrt camp або творчий розвиток особистості op Dinsdag 17 september 2019