04/10

Подяка книжковим меценатам

Сьогодні, коли Україна веде безкомпромісну війну з рашизмом за визволення своєї території, за право будувати своє майбутнє на свій розсуд, культура в цілому і бібліотечна сфера зокрема потерпають від певної нерозсудливості влади щодо виховання цього майбутнього, тобто дітей і юнацтва.

Припинення фінансування статей матеріально-технічного, а головне — книжкового фонду, змусило бібліотеки звертатись до активної частини суспільства за допомогою.

Враховуючи те, що книгодрук, а відтак і самі книжки в Україні суттєво піднялись в ціні, дарування нової україномовної літератури загальмувалось. І все ж книжкові меценати у нас є.

Так, до Всеукраїнського дня бібліотек Державна бібліотека України для юнацтва, оголосила благодійну акцію “Сучасну книгу подаруй” та  отримала від них декілька безцінних подарунків. Це книжки для дітей і дорослих, романтиків і прагматиків, а головне — це книжки для українців, написані справжніми українцями.

Сьогодні своїм творчим доробком з нами поділилися Сергій Деркач, Леся Шиденко,  видавництво Ліра-К , видавництво Саміт-Книга та інші небайдужі люди.

Колектив Бібліотеки висловлює щиру і глибоку подяку книжковим меценатам за допомогу.

Сподіваємось, разом з вами, шановні друзі, ми переживемо важкі часи, а після Перемоги, з новими силами і новим фінансуванням, почнемо жити своїм повноцінним життям.

Слава Україні!!!

Слава українському народу!!!

Щиро дякуємо видавництву Дух і Літера  за поповнення Ротної бібліотечки