04/02

Відкриття виставки “Подорож до фантастичних світів” Наталії Зими

У Державній бібліотеці України для юнацтва відбулося відкриття виставки робіт Наталії Зими  “Подорож до фантастичних світів»

Чи мріяли Ви потрапитиу світи чарівні й незвідані? Якщо так, то запрошуємо Вас до Виставкової зали Державної бібліотеки України для юнацтва, де 4. 02. 2022 – 4. 03. 2022 триватиме виставка робіт Наталії Зими “Подорож до фантастичних світів».

Художниця Наталія Зима презентує роботи різних періодів своєї творчості, різних стилів і напрямків, виконані різними матеріалами: графіку, живопис, роботи в змішаній, авторській техніці, керамічні вироби, розпис по склу, текстильні іграшки, мандали. Вас зачарують філософські, казкові, сюрреалістичні сюжети, виконані  аквареллю, пастеллю, ручками та олівцями, в техніці «fluidart».

Малювати Наталія почала в дитинстві. У 9 років почала навчатися у художньому ліцеї “КИТ”. Тоді й   вирішила, що стане художницею. Пізніше відвідувала курси мультиплікації при кіностудії «Київнаукфільм», курси декоративно-прикладного мистецтва (ткацтво та батік) під керівництвом Людмили Жоголь. Під час навчання у КНУКіМ, крім культурології (основної спеціальності), пройшла курс книжкового дизайну. Займалась керамікою у майстернях київських художників-керамістів. Закінчила курси комп’ютерної графіки та веб-дизайну. Заняття йогою та медитацією привели до нового захоплення – плетіння мандал, які мисткиня представила на своїй першій перональній виставці у бібліотеці ім. Костомарова. Наталія брала участь у колективних виставках Мистецького центру “Локація”. Інший напрямок творчості Наталії – створення книжкових ілюстрацій (ілюструвала книгу Анни Веретенник (AnnaTauri) “Несущиесвет”).

Та чим би не займалась художниця Наталія Зима, щоразу дивує вигадками своєї уяви і силою образів, особливим баченням світу.

Атмосферу свята під час відкриття виставки “Подорож до фантастичних світів» Наталії Зими створювали музиканти гурту «Етно проєкт Зілля».

Тож завітайте до Державної бібліотеки України для юнацтва по емоції і натхнення, здивування і пізнання фантастичних світів художниці Наталії Зими!

🎻Виступ Етно проект Зілля на відкритті Виставка робіт мисткині Наталі Зими “Подорож до фантастичних світів”  Дякуємо всім музикантам та гурту Етно проект Зілля за неймовірний музичний супровід та душевну, ліричну, святкову, теплу атмосферу та занурення в етнічну українську музику !