30/06

Онлайн-зустріч фахівців бібліотек України для юнацтва, молоді

30 червня 2022 року у рамках науково-методичного консультаріуму відбулася онлайн-зустріч фахівців бібліотек України для юнацтва, молоді за ініціативи і організації Державної бібліотеки України для юнацтва.

Актуальною для фахівців юнацьких бібліотек була тема виступу директора Державної бібліотеки України для юнацтва Георгія Саприкіна: «Рекомендації щодо актуалізації бібліотечних фондів бібліотек України для юнацтва, молоді в умовах військової агресії російської федерації». Йшлося про усунення з фондів бібліотек України книг російських видавництв і російськомовної літератури, необхідність поповнення бібліотечних фондів; зміну критерії ефективності роботи бібліотек.

З цікавістю слухали учасники онлайн-зустрічі письменників Братів Капранових, які розповідали про складнощі видавництва книг під час війни; книжки, які готує до друку Видавництво «Зелений пес»; особливості створення освітніх матеріалів на You Tube каналі імені Т. Г. Шевченка; контент історичної тематики країн-сусідів; ставлення до історичної науки загалом; розвиток культури задля продуктивності життя. Письменники вважають, що завдання бібліотек – забезпечувати культурне життя навколо себе, бо вони завжди поруч.

БРАТИ КАПРАНОВИ: ПОГЛЯД НА ІСТОРІЮ І НЕ ТІЛЬКИ…