29/04

28 квітня 2022 року відбулася онлайн-зустріч фахівців бібліотек України для юнацтва, молоді

28 квітня 2022 року відбулася онлайн-зустріч фахівців бібліотек України для юнацтва, молоді за ініціативи і організації Державної бібліотеки України для юнацтва.

Понад 50 учасників зустрічі з великих міст і маленьких містечок в онлайн-форматі обговорили внесення змін до планів роботи на 2022 рік, обмінялися досвідом втілення різноманітних проєктів в умовах  воєнного часу, обслуговування читачів  місцевих і вимушених переселенців, волонтерство бібліотекарів і в бібліотеках, наголосили на важливості ролі юнацьких бібліотек у наближенні Перемоги України над рашистською ордою.

Обговорено: марафон бібліотек України для юнацтва, молоді «Бібліотечний формат мистецтва»; створення єдиного онлайн-простору бібліотек України для юнацтва, молоді;  формування списків літератури для внутрішньо переміщених осіб; формування списків літератури для вимушено переселених українців до країн світу; перегляд фондів бібліотек; проведення Всеукраїнського соціологічного дослідження «Бібліотека як звичка».

Учасники онлайн-зібрання прослухали лекцію Марини Пашкевич, кандидатки культурології, доцентки кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля Київського національного університету культури і мистецтв на тему: «Пропаганда та PR  – спільне та відмінне».

Під час лекції розглянуто визначення сутності термінів «пропаганда», «PR»; визначено класичні ознаки пропаганди; охарактеризовано історичні трансформації пропагандистських методів.