Пункт Європейської інформації

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Пункт Європейської інформації

Пункт працює за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 60.
Конт. тел.: (044) -456-81-81

 12 травня  2016р. в Державній бібліотеці України для юнацтва   було відкрито пункт європейської інформації  за проектом Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації і бібліотеках» при підтримці програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)».

Наявність такого пункту в  нашій бібліотеці має на меті покращити інформування населення з питань європейської інтеграції, сприяти поширенню об’єктивної інформації про ЄС,  знань про країни Євросоюзу, стандарти життя, соціальний і правовий захист населення в європейських країнах, та,  як результат,   збільшити кількість прихильників європейського вибору нашої країни.  

Для відвідувачів нашого пункту ми пропонуємо  доступ до інформаційних ресурсів  мережі Інтернет, різноманітну друковану продукцію, формуємо добірки  наочних матеріалів  з актуальних питань, які турбують наших співгромадян. Постійно  поповнюються переліки актуальних  інтернет-джерел та тематичні папки.  У пункті розгорнуто  виставковий стенд «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся». До уваги  користувачів електронна читанка  з матеріалами про Європу,  яку наша бібліотека отримала за цим проектом.

Відвідувачі  пункту  можуть тут знайти необхідну їм інформацію на різних носіях, отримати  консультацію кваліфікованих працівників та  прийняти участь у різноманітних заходах бібліотеки, присвячених європейській тематиці.

 Про відкриття Пункту Європейської інформації в Державній бібліотеці України для юнацтва читайте статтю Наталії Боговін, завідувача відділу зв’язків з громадськістю

Державна бібліотека України для юнацтва долучилася до проведення Дня Європи в Україні.
21 травня на Михайлівській площі нами була проведена шанс-вікторина «Європейський калейдоскоп».
Усі бажаючі мали нагоду показати свої знання з літератури, культури, історії та сьогодення країн Європи, а переможці вікторини отримали заохочувальні призи.

Пункт  європейської інформації  Державної бібліотеки України для юнацтва пропонує ознайомитись з віртуальною виставкою книг «Все про Європу: думай, читай, дізнавайся!»

 

 

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика