СВЯТО ЛЮБОВІ І КРАСИ

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

2003 рік

Як я вперше познайомилася з журналом "Натали"?

Моє перше знайомство з журналом "Натали" сталося, коли я ще була студенткою. Однокурсниця читала яскравий, барвистий журнал. Я попросила дати погортати його. Журнал виявився моїм тезкою. Це зацікавило ще більше. На обкладинці загадково посміхалася мила дівчина, притримуючи руками на голові дивний капелюх з квітів. Зміст журналу виявилося настільки цікавими для мене, що негайно вирішила купити цей номер. Так, кожен місяць стала купувати "Натали". Прочитувала всі статті, не пропускаючи жодної. Пізніше брала в бібліотеці. У той час я мала великі життєві труднощі. Намагалася знайти для себе відповіді на дуже важливі питання. Бувало так, що в голові виникало питання, а через якийсь час мені в руки попадав номер "Натали", що містив потрібну відповідь. Це дуже допомагало і підтримувало. Щоб продовжити жити далі, я потребувала моральної підтримки і порад надійного друга, яким і став журнал "Натали". Через якийсь час я зрозуміла, що потрібно діяти, щось змінювати у своєму житті. Перші самостійні кроки назустріч змінам у моїй долі я зробила завдяки порад мого улюбленого журналу. Впевнена, що не лише мені він допоміг, але і багатьом жінкам по всій Україні.

Зараз я читаю журнал тільки тоді, коли відчуваю гостру потребу в чомусь ще, чого немає в моєму житті. Він і розважає, і радить. Підказує на прикладах, як знайти вірні шляхи. Допомагає бути особистістю і залишатися собою, бути красивою, коханою, бажаною. Тримаючи в руках "Натали" відчуваєш тепло, яким він насичений, завдяки гарячим серцям співробітників. Яскраві і барвисті ілюстрації піднімають настрій і надихають на життя. Він допомагає мріяти і реалізувати свої мрії.

Презентація в бібліотеці

Це, звичайно, подія для нашої бібліотеки - презентація дванадцятого номеру журналу "Натали" за 2003 рік. Це було справжнім дивом - "Натали" так ще у нас у бібліотеці (!), де в основному проводилися презентації освітніх журналів. Так, волею долі, 25 листопада у великому читальному залі ДБУ для юнацтва відбулася зустріч з начальником відділу мартетинга журналу "Натали" Ларисою Речицькой. Вона розповіла для читачів і для співробітників бібліотеки дуже багато цікавого про роботу їхнього колективу .

Журнал "Натали" вийшов у світ 9 років тому. Це перший національний жіночий журнал. На той час в Україні подібного ще не було. Тепер вже існує багато жіночих журналів, які конкурують з "Натали", що перевершує всіх їх і за цікавими публікаціями, і за тиражем. Журнал має 29 філій у різних містах і областях України. Над кожним номером працює велика кількість співробітників. Це редактори розділів, верстальники, ілюстратори, художники, фотографи, штатні і позаштатні автори. Усього нараховується 45 чоловік.

Автори готують свій матеріал на основі реальних зустрічей і подій. Теми підказують самі читачки і навіть читачі. Журнал готується за календарним планом і здається до друку за 2 місяці до виходу. Підготовка одного номеру триває біля трьох тижнів. За словами самої Лариси, - це кропітка і дуже відповідальна праця. "На сторінках нашого журналу ми даємо нашим жінкам поради і робимо спробу знайти розв'язку деяким життєвим проблемам разом з читачками". Велика радість для працівників журналу, коли та чи інша стаття знаходить відзвук у серцях читачок. Редакція одержує масу вдячних листів, у яких розповідається наскільки значне для них "спілкування" з "Натали". Адже, він у якійсь мірі допомагає жінкам у житті, у роботі й у сім'ї, у взаєминах з людьми, допомагає зрозуміти близьких і рідних. Журнал має багато конкурсів і акцій для своїх читачок, переможницям яких вручаються призи завдяки рекламодавцям.

Рекламу співробітники ретельно відбирають. Продукцію перевіряють разом з фахівцями, що працюють поруч. "Ми пропонуємо нашим читачкам те, за що не буде соромно", - говорить Лариса.

Середній вік читачок журналу від 13 до 60 років. Але в редакції є свій образ Наталі як жінки: добре забезпечена жінка 28-ми років, з вищою освітою, одружена, має, як мінімум, одну дитину, працює, займає керівну посаду чи висококваліфікований фахівець. Лариса поцікавилася в присутніх, якою вони собі уявляють Наталі? Відповіді були різними. Тому єдиної думки не склалося. Але в одному усі погодилися: кожна бачила її своєю одноліткою, доброю і розуміючою подругою.

Цього року в журналі відбулися значні зміни. З'явилося багато конкурсів і акцій, нових розділів. З липня місяця цього року кожен номер виходить з додатками на 64-х сторінках. Кожен додаток присвячений одній темі: "Будинок", "Здоров'я", "Пологи". На наступний рік журнал готує для своїх читачок ще більше нового і цікавого. Звертаючись до юнаків, що не без інтересу теж були присутні, Лариса порадила: "Якщо своїй дівчині ви подаруєте журнал "Натали" на будь-яке свято, вона це гідно оцінить ".

Дуже докладно Лариса розповіла про акцію, що стартувала в лютому 2003 року, "Я в "Натали". Для участі необхідно передплатити журнал не менш, ніж на 6 місяців. Вислати код квитанції і свою фотографію зі свіжим номером "Натали". Переможців запрошують у редакцію. Дівчата спілкуються з редакторами . Над ними "чаклують" професійні стилісти, візажисти. Потім вони працюють 3 години як професійні моделі. По закінченні, кваліфіковані майстри дають поради по догляду за собою . "Ціль цієї акції в тім, щоб показати наскільки проста українська дівчина, жінка прекрасна", - сказала Лариса.

Журнал "Натали" є також інформаційним спонсором акцій, що проводяться в Україні.

Що стосується грудневого номеру, то він наповнений всіллякими дивами і сюрпризами напередодні Нового року. На основі комедії Ельдара Рязанова "Ирония судьбы или с легким паром", усі в колективі "одностайно вирішили спробувати перевтілитися в учасників цього доброго і дуже світлого фільму, щоб подарувати нашим читачам ще одну, передноворічну, часточку добра, тепла, любові і мудрості". А що з цього вийшло, читачки можуть довідатися, прочитавши журнал. Найрізноманітніші поради по підготовці і зустрічі Нового року. Історія і дивний рецепт, що став традиційним блюдом для кожного свята, салату "Олив'є". Історія знаменитої пісні, знайомої нам з дитячих років і без якої неможливий жоден Новий рік, "В лесу родилась елочка". І безліч усього того, чого бажає не тільки на Новий рік, але й щодня, жінка.

Журнал має також електронне видання, яке можна переглянути за адресою http://www.nataly.com.ua . Тут є форум, де можна обговорити кожну статтю і різні пропоновані теми.

Як бачимо, уся робота співробітників журналу "Натали" зорієнтована на своїх читачок, квінтесенція яких - бути коханою дружиною, мамою, донькою.
У нашій бібліотеці з цим журналом можна ознайомитися у відділах періодичних видань і мистецтв.

Наталія Гопчак,
зав.сектору локальної мережі
відділу втоматизації

Останнє поновлення:
29.01.2018 13:22

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2018. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.uaRated by PING Rated by MyTOP