Ми – в тренді!

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Наталя Боговін, завідувач відділу
Любов Драпалюк, завідувач сектору реклами

відділу зв’язків з громадськістю

До Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі відбувся VI міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Це значна подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

У центрі уваги фестивалю – культурна модернізація, самоосвіта і популяризація читання. На Книжковому Арсеналі книга розглядалась не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як сфера для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

22 квітня фахівці бібліотеки відвідали «Книжковий Арсенал» і презентували бібліотеку як заклад культури, що сприяє розвитку українського літературно-мистецького середовища та популяризації читання підлітків і молоді.
Організатори «Книжкового Арсеналу – 2016»  традиційно показали книжкову виставку за участі більш ніж 170 провідних українських та закордонних видавництв.

Працівники ВЗГ брали участь у презентації збірки поезії «Чутливі шляхи» видавництва «Книги-ХХІ», театралізованих читаннях, лірично-природничих варіаціях Яна Вагнера у перекладах Юрія Андруховича, нагородженні переможців конкурсу «Визначаємо найкращий книжковий дизайн», дискусії «Книжкова культура як вікно у світ» та зустрічі з діячами і митцями з більш ніж 10 країн світу, а також відвідали багато цікавих і корисних заходів.

Були встановлені контакти з популярними українськими письменниками  і поетами, а саме Ірен Роздобудько, Іваном Драчем, Володимиром Белінським, молодою письменницею Марією Манько. Зокрема домовлено про співпрацю з Юрієм Журавлєм, художником, громадським діячем, фронтменом гурту ОТ VINTA, а також із іншими помітними особами, чиї  автограф-сесії, майстер-класи, лекції, читання традиційно проводяться в рамках «Мистецького Арсеналу».

Н. Боговін отримала запрошення до м. Одеси (4-7 серпня 2016 р.) від виконавчого директора «ЕКСПОЮГСЕРВИС» (професійна організація міжнародних спеціалізованих виставок), к. т. н. Ю. Д. Чумаченка на відвідання міжнародних спеціалізованих книжкових виставок та корпоративних заходів.

Щороку працівники ВЗГ шукають актуальні теми, нові формати для презентації книжок, корисні та інноваційні заходи залучаючи молодь і педагогів до співпраці. 

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика